PIĄTEK - 31 MajaSOBOTA - 1 CzerwcaNIEDZIELA - 2 CzerwcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAINDUSTRIADA 2024 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Spotkanie autorskie z Mają Opiłka

29 maja - godz. 19:00 do 20:30

- -

🎉 Zapraszamy Cię na wyjątkowe spotkanie autorskie z Mają Opiłka! 📚

📅 Kiedy? 29 maja 2024 roku
🕖 Godzina? 19:00
🏨 Gdzie? Hotel Arche, Częstochowa

Wstęp bezpłatny

To będzie wieczór pełen inspiracji, fascynujących historii i możliwości spotkania się z wyjątkową autorką! Nie przegap okazji na niezapomnianą przygodę literacką. Do zobaczenia 🌟

Opis:
Skąpana w blasku słońca Warszawa zaczyna tonąć w mroku czarnego żałobnika… Komisarz Adam Kruger i prokurator Alicja Ostrowska stają w szranki z wyjątkowo brutalnym sprawcą. Sprawcą, który upodobał sobie odbieranie życia ofiarom, wykorzystując średniowieczne metody tortur. Morderca wydaje się sterować dochodzeniem, kreując własną grę. Porzuca zwłoki na placach zabaw, a przy ciałach zostawia znak, swój podpis – czarnego motyla rusałkę żałobnik. Z przeszłości ofiar wylewa się niewierność oraz zazdrość. A każde z nich łączy postać terapeutki specjalizującej się w terapii małżeństw. Misternie skonstruowana intryga, błędne koło wzajemnych relacji, bezpodstawne podejrzenia i błędy oceny.

Czy Kruger i Ostrowska, których doganiają demony własnej przeszłości, zdołają odstawić na bok wzajemne niesnaski, by rozwikłać tę skomplikowaną rozgrywkę, zanim kolejna ofiara stanie się pionkiem na tej krwawej szachownicy?

Zanurz się w mrocznym labiryncie ludzkich relacji, gdzie zemsta przeplata się z niewiernością, tworząc intrygującą układankę.

- -

Szczegóły

Data:
29 maja
Godzina:
19:00 do 20:30
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1013803680337593

Miejsce wydarzenia

Arche Hotel Częstochowa
Ul. Oleńki 20, 42-200 Częstochowa
Częstochowa,
+ Google Map