PIĄTEK - 10 GrudniaSOBOTA - 11 GrudniaNIEDZIELA - 12 GrudniaPROPOZYCJE SYLWESTROWE
  • Polska Noc Kabaretowa – Hala sportowa Częstochowa 07.10.2022
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie autorskie z Mariuszem Czubajem

12 listopada - godz. 18:00

Częstochowska publiczność doskonale zna Mariusza Czubaja. Zna go nie tylko jako pisarza, ale również saksofonistę. Niedawno mogliśmy usłyszeć go na scenie razem z zespołem Zgniłość. Wkrótce spotkamy się z nim i porozmawiamy, pewnie nie tylko o literaturze i muzyce.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak ograniczony reżimem sanitarnym. Obowiązuje limit miejsc, a także obowiązek zasłaniania nosa i ust, dezynfekcja rąk i dystans. Szczegóły na stronie: gaudemater.pl
– – –
▶︎ Mariusz Czubaj
Mariusz Czubaj jest nie tylko pisarzem, ale też profesorem antropologii kultury w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz Członkiem Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego.
Jako pisarz dwukrotnie zdobył Nagrodę Wielkiego Kalibru za najlepszą powieść kryminalną i sensacyjną – w 2009 roku za „21:37”, a w 2017 roku za „R.I.P.”. Dotychczas ukazały się następujące powieści: „Dziewczynka z zapalniczką” (2018), „Około Północy” (2019), „Cios kończący” (2020). Ta ostatnia to zamknięcie sześciotomowego cyklu opowiadającego losy Rudolfa Heinza, jednego z pierwszych profilerów w polskiej literaturze kryminalnej.
Poza literaturą i praca naukową uprawia sztuki walki, a także gra na saksofonie. Posiada 1. dan w karate tradycyjnym. Występuje z zespołem Zgniłość. Współtworzy także formację jazzową Kornet Olemana.
– – –
Wydarzenie na stronie Ośrodka:
https://gaudemater.pl/
Wytyczne sanitarne:
https://gaudemater.pl/wytyczne/

Szczegóły

Data:
12 listopada
Godzina:
18:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/413140673524417

Miejsce wydarzenia

Ośrodek Promocji Kultury „Gaude Mater”
Ośrodek Promocji Kultury "Gaude Mater"
Częstochowa,
+ Google Map