PIĄTEK - 3 GrudniaSOBOTA - 4 GrudniaNIEDZIELA - 5 Grudnia
  • Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe – Częstochowa Filharmonia
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie autorskie z Martą Kisiel

26 listopada - godz. 19:00

Marta Kisiel jest pisarką i tłumaczą, autorką m.in. cyklu „Małe Licho”. Spotkanie z autorką odbędzie się pod koniec listopada w Ośrodku Promocji Kultury. Spotkanie poprowadzi Adam Florczyk.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak ograniczony reżimem sanitarnym. Obowiązuje limit miejsc, a także obowiązek zasłaniania nosa i ust, dezynfekcja rąk i dystans. Szczegóły na stronie: gaudemater.pl
– – –
▶︎ Marta Kisiel
Marta Kisiel jest pisarką i tłumaczką, a z wykształcenia polonistką. Debiutowała w 2006 roku. Na swoim koncie ma między innymi cykle Dożywocie oraz Małe Licho, zbiór opowiadań Pierwsze słowo, powieści z tzw. cyklu wrocławskiego oraz komedie kryminalne. Należy do grupy Harda Horda oraz Stowarzyszenia Unia Literacka.
Pisarka była dziewięciokrotnie nominowana do Nagrody im. Janusza A. Zajdla, statuetkę otrzymała w 2018 roku za opowiadanie Szaławiła oraz w 2019 za opowiadanie Pierwsze słowo. Jej pierwsza powieść dla dzieci, Małe Licho i tajemnica Niebożątka, została dwukrotnie wybrana najlepszą książką dla dzieci 2018 roku, druga zaś, Małe Licho i anioł z kamienia, zdobyła tytuł Książka Roku 2019 Polskiej Sekcji IBBY. Trzeci tom serii, Małe Licho i lato z diabłem, otrzymał tytuł Książki Roku w plebiscycie lubimyczytac.pl (2020) oraz wyróżnienie Polskiej Sekcji IBBY (2020).
– – –
Wydarzenie na stronie Ośrodka:
https://gaudemater.pl/
Wytyczne sanitarne:
https://gaudemater.pl/wytyczne/
___
fot. Marta Żurawska 

Szczegóły

Data:
26 listopada
Godzina:
19:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/483154949524618

Miejsce wydarzenia

Ośrodek Promocji Kultury „Gaude Mater”
Ośrodek Promocji Kultury "Gaude Mater"
Częstochowa,
+ Google Map