PIĄTEK - 6 SierpniaSOBOTA - 7 SierpniaNIEDZIELA - 8 Sierpnia
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie autorskie z Sebastianem Bachniakiem

09 lipca - godz. 19:00

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak ograniczony reżimem sanitarnym. Obowiązuje limit miejsc, a także obowiązek zasłaniania nosa i ust, dezynfekcja rąk i dystans. Szczegóły na stronie: gaudemater.pl
– – –
„Czynności wyjaśniające”
„Czynności wyjaśniające” otwiera wypadek samochodowy, w którym ginie czteroosobowa rodzina, a sprawca ucieka z miejsca zdarzenia. Sprawę ma rozwiązać technik kryminalistyki, Szymon Hołysz, powracający do służby po wielomiesięcznym zwolnieniu lekarskim. Szybko okazuje się, że policjant nie jest w stanie sprostać oczekiwaniom nowego przełożonego. Wzbierające w nim negatywne emocje przenosi na grunt rodzinny, a opieka nad dwojgiem małych dzieci zaczyna go przerastać. Co więcej, w prowadzonej sprawie staje się sędzią we własnej sprawie.
– – –
Sebastian Bachniak
Sebastian Bachniak – sierżant sztabowy, z wykształcenia pedagog, na co dzień pełni służbę w Komisariacie II Policji w Częstochowie. Jak sam o sobie pisze, przede wszystkim mąż blogerki, Eweliny Bachniak (@inia.recenzuje) i tata dwojga urwisów. W domowym zaciszu grywa w planszówki i zasłuchuje się w żeglarskich piosenkach. Jako częstochowianin uwielbia dźwięk sędziowskiego gwizdka i ryk żużlowych maszyn, ale też ciszę i spokój przemierzanych rowerem nadwarciańskich lasów. „Czynności wyjaśniające” to jego debiut powieściowy. Książka miała premierę 9 czerwca 2021, wydało ją Wydawnictwo Lira.
– – –
Książka „Czynności wyjaśniające”: https://wydawnictwolira.pl/produkt/czynnosci-wyjasniajace/
Wydarzenie na stronie Guade Mater: https://gaudemater.pl/spotkanie-autorskie-z-sebastianem…/
Wytyczne sanitarne: https://gaudemater.pl/wytyczne/ 

Szczegóły

Data:
09 lipca
Czas:
19:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/418372875847778/

Miejsce

Ośrodek Promocji Kultury Gaude Mater
Dąbrowskiego 1
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map
Telefon:
34 324 36 38
Strona internetowa:
http://gaudemater.pl/