PIĄTEK - 22 PaździernikaSOBOTA - 23 PaździernikaNIEDZIELA - 24 Października
Festiwal Smaku - MENU
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Spotkanie autorskie z Tomaszem Florczykiem

13 października - godz. 19:00

Porozmawiamy o poetyckim potencjale hip-hopu, gatunkowych konstrukcjach narracyjnych, językowych zabawach, romantycznych słabościach mc, albumach eksperymentach oraz rymach składanych wielokrotnych. Powspominamy najważniejsze płyty słuchane w różnych okresach i spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, czy współczesnym raperom odechciało się zmieniać świat?
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak ograniczony reżimem sanitarnym. Obowiązuje limit miejsc, a także obowiązek zasłaniania nosa i ust, dezynfekcja rąk i dystans. Szczegóły na stronie: gaudemater.pl
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
– – –
▶︎ Rap to nie zabawa już
Podstawowym celem książki „Rap to nie zabawa już: obrzeża genologii, czyli gatunki literackie obecne w tekstach polskich twórców hip-hopowych” jest rozważenie złożonych związków genologicznych rapowych tekstów wybranych wykonawców z obecnymi w literaturze polskiej gatunkami literackimi różnych epok.
– – –
▶︎ Tomasz Florczyk
Tomasz Florczyk to współorganizator Festiwalu Dekonstrukcji Słowa „Czytaj!”, doświadczony pedagog, pasjonat muzyki, doktor nauk humanistycznych oraz autor książki „Rap to nie zabawa już”.
– – –
Wydarzenie na stronie Ośrodka:
https://gaudemater.pl/
Wytyczne sanitarne:
https://gaudemater.pl/wytyczne/ 

Szczegóły

Data:
13 października
Godzina:
19:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/264213708934259

Miejsce wydarzenia

Ośrodek Promocji Kultury „Gaude Mater”
Ośrodek Promocji Kultury "Gaude Mater"
Częstochowa,
+ Google Map