PIĄTEK - 2 CzerwcaSOBOTA - 3 CzerwcaNIEDZIELA - 4 CzerwcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIASpaceFestival 2023 Częstochowa PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Spotkanie z Anną Górną w Częstochowie

02 czerwca - godz. 19:00

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Anną Górną, autorką kryminalnej serii z Piotrem Sauerem. 🔥 Widzimy się już 2 czerwca o godz. 19:00 w Hotelu Arche Częstochowa. Rozmowę poprowadzi Robert Jasiak. Wstęp wolny.

Rozmawiać będziemy o „Dolinie straconych złudzeń”.

Opis książki. 🔽

W MIEJSCU TAKIM JAK TO MORDERCA CODZIENNIE PATRZY WSZYSTKIM W OCZY.

Górskie miasteczko u podnóża Eigeru, gdzie wszyscy się znają, ale mało kto dobrze sobie życzy, jednoczy nagle jedno – strach przed grasującym w Alpach seryjnym mordercą, który zostawia ciała swoich ofiar w rytualnych inscenizacjach.
Szwajcarią wstrząsa informacja o brutalnym zabójstwie nastolatka w Oberlandzie Berneńskim. Zaledwie miesiąc wcześniej w pobliżu odnaleziono ciało mężczyzny, który prawdopodobnie zginął z ręki tego samego człowieka. Sprawca wodzi policję za nos, pozostając poza radarem organów ścigania.
Kierownictwo luksusowego hotelu Sternen spodziewa się najgorszego sezonu od czasów otwarcia. By położyć temu kres, angażują Piotra Sauera, prywatnego detektywa z Zurychu. Już od pierwszych dni w Niederwalden lokalna społeczność daje Sauerowi odczuć, że nie jest mile widzianym przybyszem. Szybko przekonuje się, że każdego można tutaj podejrzewać i nikomu nie można ufać.
Dolina straconych złudzeń to duszna atmosfera małego miasteczka, latami skrywane tajemnice i życiowe wybory, w których każda ścieżka zdaje się prowadzić w przepaść.

Szczegóły

Data:
02 czerwca
Godzina:
19:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/577069510957261

Miejsce wydarzenia

Arche Hotel Częstochowa
Ul. Oleńki 20, 42-200 Częstochowa
Częstochowa,
+ Google Map