PIĄTEK - 10 GrudniaSOBOTA - 11 GrudniaNIEDZIELA - 12 GrudniaPROPOZYCJE SYLWESTROWE
  • Polska Noc Kabaretowa – Hala sportowa Częstochowa 07.10.2022
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Sprawozdawczość oraz prawne aspekty działalności Kół Gospodyń Wiejskich

09 listopada - godz. 15:00 do 10 listopada - godz. 20:00

Zapraszamy do udziału w STACJONARNYM szkoleniu pn. „Sprawozdawczość oraz prawne aspekty działalności Kół Gospodyń Wiejskich”.
Szkolenie poprowadzi specjalistka w dziedzinie – Justyna Janota. Absolwentka studiów magisterskich z zakresu finansów publicznych i podatków, kontynuowała edukację na studiach podyplomowych z zakresu rachunkowości, a następnie z audytu wewnętrznego i kontroli finansowej. Skończyła studia doktoranckie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Autorka publikacji poświęconych tematyce aspektów prawnych, rachunkowych i podatkowych oraz dotyczących podmiotów ekonomii społecznej i pomocy publicznej.
Trener, wykładowca i doradca. Jest certyfikowaną księgową (certyfikat nr 56325/2012) w Kancelarii Prawa Podatkowego, zajmując się przede wszystkim rachunkową i podatkową obsługą podmiotów ekonomii społecznej.
Program szkolenia:
Prawne aspekty zakładania oraz prowadzenia Kół Gospodyń Wiejskich. Omówienie celów działalności KGW. Omówienie zagadnień m.in. jak prowadzić Koło Gospodyń Wiejskich, statut oraz obowiązki finansowe Koła Gospodyń Wiejskich, działalność zarobkowa i wymagana dokumentacja Koła Gospodyń Wiejskich. Omówienie szczegółowe zapisów statutu umożliwiających udział w otwartych konkursach ofert oraz uchwał zarządu, uchwał zebrania KGW, dokumentów do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Prowadzenie dokumentacji finansowej oraz sprawozdawczość Kół Gospodyń Wiejskich.
Zapisy: https://forms.gle/gc28GFFhpA466h69A
W trakcie szkolenia zapewniamy materiały szkoleniowe, przerwy kawowe i obiad.
Liczba miejsc ograniczona.
Szkolenie przeznaczone jest dla przedstawicieli Kół Gospodyń Wiejskich z Subregionu Północnego Województwa Śląskiego: Miasta Częstochowy, powiatu częstochowskiego, myszkowskiego i kłobuckiego.
Warunkiem udziału w szkoleniu jest podpisanie deklaracji udziału w projekcie „Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej 2018 – 2023”. Celem weryfikacji zachęcamy do kontaktu z biurem projektu lub osobą odpowiedzialną za szkolenie. Dla osób nieposiadających podpisanej deklaracji istnieje możliwość jej podpisania – najpóźniej do 04.11.2021r.
Kontakt: Łukasz Bednarczyk, lukasz@jowes.pl (poniedziałek-piątek 7:30 – 14:30)
Serdecznie zapraszamy.
Termin:
9 i 10 listopada 2021r., godz.15:00-20:00.
Miejsce: Częstochowski Park Przemysłowo-Technologiczny, ul. Wały Dwernickiego 119/121, Częstochowa.
Szkolenie organizowane przez Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzony przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.

Szczegóły

Start:
09 listopada - godz. 15:00
Koniec:
10 listopada - godz. 20:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/5082174935144605/

Miejsce wydarzenia

Częstochowski Park Przemysłowo-Technologiczny
ul. Wały gen. Józefa Dwernickiego 117/121, 42-202 Częstochowa + Google Map