PIĄTEK - 27 StyczniaSOBOTA - 28 StyczniaNIEDZIELA - 29 StyczniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAWOŚP CZĘSTOCHOWA 2023 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Stand UP: Błażej Krajewski Program „Mustang

21 lutego - godz. 20:00

Zapraszamy na znakomity wieczór stand-up comedy! Błażej Krajewski powraca ze swoim najnowszym programem „Mustang”! Bydgoski komik znany z opowiadania historii z rodzinnego miasta. Przez lata parał się wieloma zawodami (głównie miłosnymi).

Bilety od 60zł | Stand UP: Błażej Krajewski Program „Mustang

Komediowe doświadczenie zbierał pracując jako cieć, stolarz czy sprzedawca ubezpieczeń. Na scenie wyróżnia się przede wszystkim świetnym talentem lektorskim i doskonale naśladuje głosy postaci znanych ze świata popkultury.

„Mustang” to opowieść o rozstaniu i odnajdowaniu się w wolności, przepełniona historiami z pełnego wpadek i przypałów życia, które z pewnością nie należy do nudnych. Nie zabraknie błyskotliwych obserwacji, bezczelnego humoru i zabawnych autorefleksji.

Daj się zabrać na komediową przygodę tytułowym mustangiem! Oprócz Błażeja wystąpi także support. —- *Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio oraz video. *Osoby przeszkadzające mogą zostać wyproszone bez możliwości zwrotu biletów. *Występ przeznaczony jest dla osób dorosłych. *Nie ma konieczności drukowania biletów, mogą one zostać przedstawione w formie elektronicznej.

Szczegóły

Data:
21 lutego
Godzina:
20:00
Witryna internetowa:
https://bit.ly/3EAouKA

Miejsce wydarzenia

Akademickie Centrum Kultury „Klub Politechnik”
Armii Krajowej 23/25, 42-200 Częstochowa + Google Map