PIĄTEK - 2 CzerwcaSOBOTA - 3 CzerwcaNIEDZIELA - 4 CzerwcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIASpaceFestival 2023 Częstochowa PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Stand-up Częstochowa | Monika Nowogrodzka i Karol Kopiec

10 maja - godz. 20:00

Częstochowo! Już 10 maja zapraszamy na wieczór komediowy ze stand-up’em! Wystąpią przed Wami:

KAROL KOPIEC w programie „Autodiagnoza” Stand-up’er, improwizator. Na scenie od 2008 roku. Laureat praktycznie wszystkich polskich przeglądów komediowych. Wystąpił m.in. w kilku sezonach Comedy Central prezentuje, u Kuby Wojewódzkiego oraz na Roaście Michała Szpaka, który transmitowany był na antenie TVN’u. Kilkukrotnie mogliśmy go oglądać również na antenie TVP2 w takich programach jak: „Dzięki Bogu już weekend” oraz „Tylko dla dorosłych”.

Bilety od 40zł | Stand-up Częstochowa | Monika Nowogrodzka i Karol Kopiec

Karol tak pisze o swoim programie: Mój najnowszy program zatytułowałem „Autodiagnoza” i bynajmniej nie będzie to stand-up o warsztatach samochodowych Będzie to próba odnalezienia siebie w tych jakże ciekawych czasach.

MONIKA NOWOGRODZKA w programie „TO SIĘ nie MOŻE UDAĆ” Aktorka i komiczka. Od lutego tego roku występuje z nowym programem komediowym pt. „To się nie może udać”, gdzie łączy różne formy, m.in. stand-up’u i piosenki. Grała na wielu scenach w całej Polsce, najdalej grała w Świnoujściu, Jaworze i Terespolu.

Szczegóły

Data:
10 maja
Godzina:
20:00
Witryna internetowa:
https://bit.ly/3Udd4CK

Miejsce wydarzenia

Piwiarnia w Alejach
Aleja Najświętszej Maryi Panny 31, Czestochowa, Poland + Google Map