PIĄTEK - 1 MarcaSOBOTA - 2 MarcaNIEDZIELA - 3 MarcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAVI Częstochowski Dzień Fantastyki | PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Stand-up Częstochowa | Rafał Rutkowski w programie „Żarty dla mas”

22 lutego - godz. 19:00

„Żarty dla mas” to czwarty solowy program Rafała Rutkowskiego. Komik w najnowszym programie opowiada o dwudziestu latach małżeństwa ze swoją „szwedzką żoną”.

Bilety od 70zł | Stand-up Częstochowa | Rafał Rutkowski w programie „Żarty dla mas”

Żartuje ze starości i bycia mężczyzną po pięćdziesiątce. Z programu dowiecie się także dlaczego Rutek czasami chciałby być kobietą oraz dlaczego tak trudno jest mu przytyć. Komik dzieli się spostrzeżeniami rodzica którego dzieci wchodzą w dorosłość oraz zdradza jak poderwać dziewczynę metodą „na samolot”. Opowiada też  o lękach przed własną zmywarką, jak smakują szwedzkie śledzie oraz dlaczego najgorszego sylwestra spędził w Chicago. Kupując bilet akceptujesz poniższe warunki: 1) Występ przeznaczony jest dla widzów od 16 roku życia, 2) Prosimy o wyłączenie lub wyciszenie telefonów na czas występu, 3) Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione, 4) Przy robieniu zdjęć występującym, prosimy o wyłączenie lamp błyskowych, 5) Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym. Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osób zakłócających przebieg występu, bez możliwości zwrotu za bilety.

Miejsce wydarzenia

PUB Sportowy Stacherczak
al. Tadeusza Kościuszki 1
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map
Phone
34/ 369 38 87
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia