PIĄTEK - 21 StyczniaSOBOTA - 22 StyczniaNIEDZIELA - 23 StyczniaWOŚP Program 2022
  • Koncert Kortez Kwadro Tour / Częstochowa / 19.04.2022
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Stand Up – Daniel Midas & Mateusz Burkacki

13 lutego - godz. 20:00

Świetni komicy będą mieli przyjemność wystąpić dla Was w Klubie Muzyczna META. To jak, z kim się widzimy? Daniel Midas – odkrycie Internetu tego roku. Komik, którego „Szopkę dla reportera” oglądają już wszyscy.
Bilety do 30zł – Stand Up – Daniel Midas & Mateusz Burkacki
Od kierowców, przez nauczycielki, aż po znanych adwokatów. Jego ulubionym tekstem na podryw jest: „Jestem z Kaszewiakiem po imieniu.” – podobno 100% skuteczność. Prywatnie – bardzo pozytywny i zawsze uśmiechnięty chłopak. Bilety – http://bityl.pl/4NR7W
Gość ma dwa metry wzrostu, więc jak go poprosicie to pewnie zdejmie Wam coś z górnej półki. Support: Mateusz Burkacki – to komik urodzony w Gliwicach, znajdujący się na początku swojej stand-upowej kariery. Całe życie związany ze sportem, teraz jedyne o co walczy – to przychylność publiczności.
Po wygraniu wszystkich konkursów dla komików w jakich brał udział, czyli jednym, porzucił świetną pracę w wielkiej międzynarodowej korporacji, bo jak sam twierdzi ,,lubi rozśmieszać ludzi i kiepsko się pracowało w Biedronce”. Rozczarował matkę i nauczycieli, ale zrobi wszystko żeby nie rozczarować publiczności.

Szczegóły

Data:
13 lutego
Godzina:
20:00
Strona internetowa:
http://bityl.pl/4NR7W

Miejsce wydarzenia

Muzyczna Meta
ul. Jasnogórska 13
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map
Telefon:
603 843 397
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/MuzycznaMeta/