PIĄTEK - 27 StyczniaSOBOTA - 28 StyczniaNIEDZIELA - 29 StyczniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAWOŚP CZĘSTOCHOWA 2023 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Stand UP | Mama Na Obrotach

20 stycznia - godz. 19:30

TikTokowy FENOMEN – Mama na obrotach wkracza na STAND UPową scenę! Stand-up Mamy Na Obrotach bilety już w sprzedaży!

UWAGA Występy przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Podczas STAND UP padają wulgaryzmy. Prosimy nie kupować biletów dla osób niepełnoletnich.

Bilety od 98zł | Stand UP | Mama Na Obrotach

Mój pierwszy raz” to debiutancki i całkowicie autorski program popularnej internetowej twórczyni, w którym odnosi się do wszystkich nowych sytuacji w swoim życiu. W programie usłyszymy historie wywołujące łzy ze śmiechu, między innymi o relacji ze Starym, rodziną, fanami ale i hejterami! Nie zabraknie też tego za co pokochały ją miliony czyli kultowych strojów!

 

Ten program to moje największe wyzwanie w życiu, ale i największa frajda. Pokochałam to i wiem, że na scenie długo pozostanę! Gdy pomyślę też, że spotkam też tak wiele osób, które na co dzień wspierają mnie w internecie, to mam łzy w oczach. Kochom Wos bo Wy mi tę siłę daliście i nie zawiodę! – mówi twórczyni własnego stand upu.

 

Program w całości stworzony i spisany jest przez Mamę Na Obrotach. W dopracowaniu go pomagają najbardziej cenione postacie ze scen teatralno – komediowych.

Pierwsza trasa styczeń – luty 2023 już w sprzedaży, a wschodząca stand uperka odwiedzi:

Szczegóły

Data:
20 stycznia
Godzina:
19:30
Witryna internetowa:
https://bit.ly/3heH3LB

Miejsce wydarzenia

Akademickie Centrum Kultury „Klub Politechnik”
Armii Krajowej 23/25, 42-200 Częstochowa + Google Map