PIĄTEK - 20 MajaSOBOTA - 21 MajaNIEDZIELA - 22 MajaJuwenalia 2022 - PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Stand UP: Piotrek Szumowski i Michał Leja

09 czerwca - godz. 19:00

Michał Leja i Piotrek Szumowski – dwóch przezabawnych komików łączą swoje siły, by stworzyć jeden z najbardziej szalonych projektów stand-upowych w Polsce! Dwa odmienne charaktery, dwa różne spojrzenia na świat, dwa inne style komediowe.

Bilety od 69zł – Stand UP: Piotrek Szumowski i Michał Leja 

Dzieli ich dosłownie wszystko… I to ich właśnie łączy. Mają za sobą długą i burzliwą historię, teraz przyszedł czas na jej sceniczne zwieńczenie.

„RE:fleksje” to spektakl, gdzie komicy, w formie stand-upu, dzielą się przemyśleniami i żywo dyskutują na temat największych różnic między nimi. Wciągają w to publiczność i inteligentnym (a czasami dość durnym) żartem, zmuszają ich nie tylko do nieprzerwanego śmiechu, ale też refleksji nad kwestiami dzielącymi społeczeństwo. 

Nie ważne, czy jesteś #teamleja, czy #teamszumowski, ten spektakl dostarczy Ci niezapomnianych wrażeń i uruchomi twoje pokłady śmiechu na wielu różnych poziomach: od zaskoczenia, przez zażenowanie, po satysfakcję z celnie trafionej puenty. Zarezerwuj sobie miejsce już dziś i dołącz do elitarnej grupy osób, które „RE:fleksje” doświadczą na żywo!

Szczegóły

Data:
09 czerwca
Godzina:
19:00
https://bit.ly/3xG11Vw

Miejsce wydarzenia

Akademickie Centrum Kultury „Klub Politechnik”
Armii Krajowej 23/25, 42-200 Częstochowa + Google Map