PIĄTEK - 23 LutegoSOBOTA - 24 LutegoNIEDZIELA - 25 LutegoDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Stand-up: Tomasz Boras W programie „Spisek przeciwko sobie”

25 marca - godz. 20:00

Zapraszamy na wieczór stand-up comedy! 

Tomasz BORAS to jeden z najoryginalniejszych komików na polskiej scenie. Przewrotny, zaskakujący, a przede wszystkim piekielnie zabawny.

Bilety od 59zł | Stand-up: Tomasz Boras W programie „Spisek przeciwko sobie”

Zwycięzca Antrakt Stand-up Festiwalu 2016 oraz laureat 2 miejsca na Festiwalu Komedii Szpak w 2018. Od tamtej pory regularnie występował na scenach całego kraju. Ma za sobą również występy zagraniczne dla europejskiej Polonii oraz udział w produkcjach komediowych w Polsacie, TVN i Comedy Central.

Specjalizuje się głównie w krótkich żartach zwanych one-linerami, którymi celnie punktuje zarówno rzeczywistość, jak i nierzeczywistość, bo nie stroni też od absurdu. Do świata komedii wdarł się jak burza i teraz, po trzyletniej przerwie, powraca jak huragan, ze swoim nowym programem pt. „SPISEK PRZECIWKO SOBIE”.

Poza Borasem wystąpi również support .  Zapraszamy!  * Występ przeznaczony jest dla osób powyżej 16-go roku życia.  * Podczas występu obowiązuje zakaz nagrywania audio oraz video.  * Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest zachowywać się w sposób niezakłócający występu.  * Organizatorowi przysługuje prawo wyproszenia z sali osób zakłócających występ bez możliwości zwrotu środków za zakupiony bilet.  * Nie ma konieczności drukowania biletów, mogą one zostać przedstawione w formie elektronicznej.

Miejsce wydarzenia

PUB Sportowy Stacherczak
al. Tadeusza Kościuszki 1
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map
Phone
34/ 369 38 87
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia