PIĄTEK - 22 WrześniaSOBOTA - 23 WrześniaNIEDZIELA - 24 WrześniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Strażak Sam Na Żywo: Przygoda na Biwaku

11 listopada - godz. 10:00 do 12:30

Organizatorem spektakli jest agencja GOOD WALK i pisze o nich tak: Kontynuacja wspaniałego spektaklu muzyczny dla dzieci, który w Polsce gościł w 50 miastach!

Wesołe piosenki, bogata scenografia, pełnowymiarowe postacie z kultowego serialu. Przeżyj nową wspaniałą przygodę z dzielnym Strażakiem Samem i jego przyjaciółmi. Tej jesieni zawita do Polski dzielny Strażak Sam z nowym, muzycznym widowiskiem – Przygoda na Biwaku.

Bilety od 65zł | Strażak Sam Na Żywo: Przygoda na Biwaku 

Godzina 10:00

Godzina 12:30

Jest to druga część znakomitego, międzynarodowego spektaklu Strażak Sam na Żywo, który w Polsce zobaczyło ponad 50 tys. widzów! To wyjątkowa okazja dla dzieci spotkania bajkowych bohaterów i przeżycia z nimi ekscytujących przygód.

Barwny, dynamiczny przebieg widowiska, dialogi i piosenki, wielobarwne kostiumy, wspaniała scenografia, ruchome pojazdy – wszystkie te elementy zapewniają intensywne przeżycia i angażują dzieci do aktywnego udziału w spektaklu.

Mali widzowie bawią się i jednocześnie uczą się jak niebezpiecznym żywiołem jest ogień, jak mu zapobiegać i jak się przed nim chronić, czym jest odpowiedzialność, zaufanie, przyjaźń i współpraca oraz na czym polega praca strażaka i jak często naraża on swoje życia dla ratowania innych. Do miasteczka Pontypandy przybywa dwóch słynnych biologów w poszukiwaniu rzadkiego zwierzęcia….

Strażak Sam i Elvis zgłaszają się, aby poprowadzić wyprawę poszukiwawczą do lasu. Kiedy do poszukiwań dołączą niesforny Norman, sytuacja się komplikuje! Czy dzielny Strażak Sam uratuje wszystkich? O tym dowiecie się w teatrze. Na scenie zobaczycie cały zastęp strażaków, którym głosów ponowie użyczą aktorzy dubbingujący filmową bajkę. Pojawia się nowi bohaterowie oraz niezwykłe pojazdy Strażaka Sama!

Będzie 8 premierowych piosenek, dużo tańca i wspaniałej zabawy. Czekają na Was nowe, ekscytujące przygody! Spektakle Strażak Sam na Żywo w Europie zobaczyło już ponad 350 tys. widzów. W Polsce cieszą się ogromnym powodzeniem i gościł już w ponad 50 miastach.

Zapraszamy na nowe przygody! Nie przegapcie Strażak Sam w Waszym mieście! Głosów bajkowym postacią użyczają: Strażak Sam – Tomasz Błasiak Norman – Brygida Turowska Penny – Milena Staszuk Steele – Stefan Knothe Elvis – Łukasz Talik Najważniejsze informacje dotyczące udziału spektaklu: Spektakl jest dla dzieci w wieku od 1,5 do 6 lat. Dzieci do 2. roku życia mają wstęp bezpłatny i zajmują miejsce na kolanach opiekuna. Wszystkie osoby, które ukończyły 2. rok życia muszą posiadać swój bilet. Spektakl trwa 65 minut, bez przerw. Wasze dzieci spędzą ten czas na zabawie i nauce.

Szczegóły

Data:
11 listopada
Godzina:
10:00 do 12:30
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/106539/Częstochowa/Strażak Sam/?utm_source=pp&utm_medium=377

Miejsce wydarzenia

Akademickie Centrum Kultury „Klub Politechnik”
Armii Krajowej 23/25, 42-200 Częstochowa + Google Map