PIĄTEK - 3 LutegoSOBOTA - 4 LutegoNIEDZIELA - 5 LutegoDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Stwórz przestrzeń w swoim ciele – stretching powięziowy

11 stycznia - godz. 11:00 do 14:00

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na warsztat obejmujący tematykę stretchingu powięziowego. Spotkanie poprowadzi dla nas Ksenia Obołończyk.

Ksenia ze świadomym ruchem związana jest od wielu lat, jako certyfikowaną nauczycielka JOGI (Ashtanga Vinyasa Yoga), PILATES (BASI Pilates®), BODYART®, BAX oraz Animal Flow®, a także masażystka SHIATSU (japońskiej metody pracy z ciałem).

​Zdobywanie wiedzy o funkcjonowaniu ludzkiego ciała stało się jej pasją i tym razem Ksenia będzie naszym przewodnikiem w podróży po powięziach 😉.

„Stwórz przestrzeń w swoim ciele” to warsztat o rozciąganiu, które przecież jest naszym bardzo naturalnym odruchem, potrzebą, zapewniającą nam dobre samopoczucie.

Są to zazwyczaj pierwsze ruchy, który wykonujemy chwilę po przebudzeniu, czy po dłuższym czasie spędzonym w jednej pozycji.

W związku z tym, że w życiu często doświadczamy stresujących, „usztywniających” sytuacji, potrzebujemy najlepszych sposobów by sobie z nimi radzić.

Podczas zajęć nauczymy rozciągać się świadomie, tak aby usuwać wszelkie potencjalne napięcia, zanim zamienią się w blokady, utrudniające swobodny przepływ energii.

Warsztaty będą poświęcone rozluźnianiu powięzi mięśniowej: usuwaniu sklejeń i ograniczeń, oraz przywracaniu ślizgu pomiędzy warstwami sąsiadujących mięśni, kości i organów.

Stretching powięziowy jest bardzo przyjemną praktyką, a jej oddziaływanie na ciało jest głębsze i trwalsze niż tradycyjne ćwiczenia rozciągające.

Poprzez rozluźnienie powięzi stworzymy przestrzeń do wydłużania ciała.

Podczas naszych trzygodzinnych warsztatów doświadczymy na sobie stretchingu powięziowego, który później będziemy mogli wykorzystywać w codziennej praktyce.

Cena: 120 zł
Kiedy: 11 luty 2023, 11.00-14.00

Szczegóły

Data:
11 stycznia
Godzina:
11:00 do 14:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/8459224617481723/

Miejsce wydarzenia

Harmonia Ciała Częstochowa
Aleja Najświętszej Maryi Panny 12b/Piętro 4, 42-202 Częstochowa + Google Map