PIĄTEK - 22 WrześniaSOBOTA - 23 WrześniaNIEDZIELA - 24 WrześniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Summer Chill Częstochowa | PROGRAM

01 września - godz. 16:00 do 02 września - godz. 20:00

Po pandemicznej przerwie do Parku Lisiniec wraca największy młodzieżowy festiwal w Częstochowie – Summer Chill. Główną gwiazdą będzie Kinny Zimmer.

*(info od CNM – staramy się wyrwać od organizatora harmonogram godzinny występów, aby wiadomo było jaki artysta, kiedy i o której występuje. Jak na razie nie posiadamy takiej informacji. Gdy tylko takie info otrzymamy to zostanie tutaj wiadomość opublikowana.)

– Nasz festiwal wyróżnia się tym, że jest bezpłatny i dostępny dla wszystkich. Stawiamy na otwartość i chcemy, aby każdy mógł cieszyć się doskonałą muzyką i dobrą zabawą – podkreślają przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta Częstochowy, organizatorzy festiwalu.

Czwarta edycja Summer Chill odbędzie się 1 i 2 września, kończąc tym samym cykl tegorocznych imprez plenerowych w mieście. Podczas pierwszego dnia festiwalu wystąpi Kinny Zimmer, raper, autor tekstów, który współpracował z grupą SB MAFIJA, KIZO czy Quebonafide. Gościem specjalnym będzie natomiast Sarius.

W programie zaplanowano liczne koncerty na dużej i małej scenie.  Oprócz ogólnopolskich gwiazd w Parku Lisiniec zaprezentuje swoją twórczość wielu młodych artystów. Wszystkim atrakcjom będzie towarzyszyła świetna zabawa w wielkim wesołym miasteczku zbudowanym na potrzeby festiwalu, gdzie znajdzie się wiele urządzeń podnoszących adrenalinę. W magiczny klimat uczestników wprowadzą iluminacje świetlne. Każdy, kto odwiedzi Summer Chill Częstochowa 2023 będzie miał możliwość skorzystania z szerokiej gamy oferty gastronomicznej dzięki foodtrack’om z całej Polski.

– Summer Chill to festiwal muzyczno-rozrywkowy, który organizujemy z pasją i motywacją dla młodych ludzi pragnących zabawy, inspiracji i możliwości wyrażania siebie. Naszym celem jest stworzenie niezapomnianej atmosfery pełnej entuzjazmu, zabawy i muzycznych doświadczeń podczas koncertów znanych gwiazd – mówią pomysłodawcy z Młodzieżowej Rady Miasta.

Festiwal Summer Chill organizowany jest pod honorowym patronatem prezydenta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka.

Wstęp wolny.

Szczegóły

Początek:
01 września - godz. 16:00
Koniec:
02 września - godz. 20:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1011496460288476

Miejsce wydarzenia

Park Lisiniec Częstochowa
Park Lisiniec Częstochowa + Google Map