PIĄTEK - 21 StyczniaSOBOTA - 22 StyczniaNIEDZIELA - 23 StyczniaWOŚP Program 2022
  • Koncert Kortez Kwadro Tour / Częstochowa / 19.04.2022
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Survivaltechowa Wigilia pomagania 2021!!

18 grudnia, 2021 - godz. 12:00 do 19 grudnia, 2021 - godz. 11:00

SURVIVALTECHOWA WIGILIA POMAGANIA 2021!!
Przez cały rok robimy wszystko dla siebie. Biegniemy za czymś, gonimy za szczęściem, miłością, pieniędzmi. A gdyby tak raz się zatrzymać? Pomyśleć, zastanowić się. Przyjeżdżacie do nas na szkolenia, spotykamy się w lesie, rozmawiamy o życiu, potrzebach, szczęściu. Ale są na świecie ludzie którzy tak nie mogą zrobić.
Pomyśleliśmy sobie: a gdyby tak znów się spotkać, porozmawiać przy ognisku o tym co minęło i o przyszłości a dodatkowo pomóc tym którzy tak nigdy nie będą mogli zrobić? Dodatkowo chcemy was zaprosić na ciekawe warsztaty!
Zapraszamy Wszystkich chętnych, bez znaczenia skąd jesteście i czym się zajmujecie, bez żadnych ograniczeń i ponad wszelkimi podziałami na LEŚNĄ WIGILIĘ SURVIVALOWĄ
Co to za Wigilia i o co nam chodzi? Już kolejny raz zapraszamy Was na Wigilię w survivalowym stylu. Podobnie jak w tamtym roku chcemy się z Wami spotkać, a po drugie chcemy żebyście znów pomogli nam zebrać datki dla potrzebujących dzieci z Hospicjum w Częstochowie.
Długo myśleliśmy co napisać o tym dla kogo zbieramy. Niestety, żadne słowa nie są w stanie tego opisać. Chcemy po prostu pomóc tym którzy tego potrzebują. Bez niepotrzebnych słów i czynów. Każdy wie że oprócz nas są też inni, nie raz bardziej potrzebujący. Przeżyjmy więc razem wspólne chwile i zróbmy tak aby inni też mogli się przez chwile cieszyć i zapomnieć o tym co ich otacza.
Survivaltech.pl to też działalność charytatywna. Przez wiele lat dla naszych klientów i znajomych firm organizowaliśmy wigilie. Było to zwyczajne spotkanie podczas, którego składaliśmy sobie życzenia, jedliśmy karpia i piliśmy wodę ognistą. Po jakimś czasie stwierdziliśmy, że nasze moce organizacyjne można wykorzystać w znacznie lepiej. Od 6 lat!! organizujemy spotkanie wigilijne branży survival – bushcraft – outdoor.
To spotkanie to wyjątkowa okazja na zbieranie datków na cele dobroczynne.
Świetni ludzi, wsparcie firm branżowych pozwala nam co roku bić zbiórkowe rekordy.
Więcej informacji niebawem!

Szczegóły

Start:
18 grudnia, 2021 - godz. 12:00
Koniec:
19 grudnia, 2021 - godz. 11:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/449917033511123

Miejsce wydarzenia

Częstochowa
Częstochowa, śląski 42-200 Polska + Google Map