PIĄTEK - 15 StyczniaSOBOTA - 16 StyczniaNIEDZIELA - 17 Stycznia
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

SWAP PARTY w Black Friday

27 listopada, 2020 - godz. 12:00 do 18:00

Zbliża się BLACK FRIDAY!
To świetna okazja, by zamiast KUPOWAĆ, WYMIENIĆ.
Zapraszamy na wyjątkową imprezę charytatywną – SWAP PARTY.
Wydarzenie jest w pełni darmowe. Podczas SWAP PARTY dostępna będzie puszka Otwartych Klatek, do której będzie można wrzucać pieniądze, które zostaną przeznaczone na działania fundacji walczącej o los zwierząt.
To impreza mająca na celu zwiększenie wrażliwości na kwestie dotyczące nadmiernego konsumpcjonizmu, dbania o naszą planetę: o florę i faunę. Przede wszystkim jednak jest to wspaniała impreza i okazja do pozbycia się rzeczy, z których już się nie korzysta oraz do nabycia wyjątkowych, niepowtarzalnych książek, ozdób, ubrań.
Otaczajmy się pięknem, którym możemy się wzajemnie dzielić.
Niech każdy weźmie ze sobą od 1 do 5 rzeczy i uda się 27 listopada do Lepszego Klimatu – sklepu charytatywnego Fundacji Rething, przy ul. Karola Szymanowskiego 1 (nieopodal Placu Biegańskiego), aby wybrać rzecz tej samej kategorii z asortymentu sklepu. Wymieniamy ubranie na ubranie, książkę na książkę, zabawkę na zabawkę.
Czas akcji: 12:00 – 18:00
* Przynoszone rzeczy powinny być czyste i w dobrym stanie. Organizator zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia rzeczy, która swoim stanem odbiega od tego, co sprawiłoby komuś realną radość.
Do zobaczenia!

Szczegóły

Data:
27 listopada, 2020
Czas:
12:00 do 18:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/3466980473415413/

Miejsce

Sklep stancjonarny Fundacja Rething
ulica Karola Szymanowskiego 1, 42-217 Częstochowa, Polska + Google Map