PIĄTEK - 5 CzerwcaSOBOTA - 6 CzerwcaNIEDZIELA - 7 Czerwca
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

SZANTY ONLINE – Waldemar Mieczkowski, Arek Wlizło oraz Anna Dębicka

15 maja - godz. 20:00 do 21:00

Zapraszamy na żeglarski wieczór z Waldemarem Mieczkowskim i Arkiem Wlizło, których wspierać będzie znakomita skrzypaczka Anna Dębicka.

Waldemar Mieczkowski to kapitan flagowego żaglowca ZHP „Zawisza Czarny”. Waldemar Mieczkowski to też zawodowy muzyk. Jako szantyman zaczynał 1979 roku, kiedy w swoim rodzinnym mieście założył zespół bez nazwy, z którym zdobył Grand Prix białostockiego festiwalu Kopyść. Bezpośrednio z żeglarstwem łączy się kolejny zespół, w którym śpiewał i grał Waldek Mieczkowski – Broken Fingers Band.

Kolega sceniczny, Andrzej Korycki o Arku pisze tak: Arek Wlizło polski Kanadyjczyk, w którego żyłach płynie rum i miłość do żeglowania, swoje doświadczenia z rejsów wyśpiewał w piosenkach pełnych muzycznej radości i morskiej zadumy…”

Ania to muzyk sesyjny od wielu lat związana ze sceną żeglarską. Koncertowała między innymi z Waldemarem Mieczkowskim, Gdańską Formacją, Orkiestrą Samanta czy Znienacka Project i wieloma innymi spoza sceny szantowej. „Muzyka i granie to jej tlen. Bez tego życie wydaje się mieć jakąś lukę…”

Szczegóły

Data:
15 maja
Czas:
20:00 do 21:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/263794918314803/

Miejsce

ONLINE