PIĄTEK - 22 StyczniaSOBOTA - 23 StyczniaNIEDZIELA - 24 StyczniaFinał 29. WOŚP - PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Sztuka Wellbeing 24 – 25 październik 2020

24 października, 2020 - godz. 17:00 do 25 października, 2020 - godz. 14:00

SZTUKA, PIĘKNO I SUBTELNE SMAKI

Piękno i dbałość o szczegóły są nieodzownym elementem każdego wydarzenia Projektu Selflove. Tym razem zapragnęłyśmy stworzyć idealne warunki do zatroszczenia się o swoje ciało, rozpieścić swoje kubki smakowe i chłonąć piękno chwili – wszystko to w nietuzinkowej przestrzeni jaką jest Galeria Sztuki Współczesnej IRON OXIDE. Dobierając program zrobiłyśmy to tak, aby mogli dołączyć do nas również mężczyźni.

W końcu Selflove nie zna podziałów na kobiety i mężczyzn…

 

PROGRAM WYDARZENIA

SOBOTA

ROZPOCZĘCIE

17:00

SESJA JOGI

17:10 – 18:40

DEGUSTACJA WIN I PROSECCO

19:00 – 21:00

WIECZORNE ZWIEDZANIE GALERII

21:00 – 22:00

ROZMOWY PRZY WINIE

21:00 – 22:00

NIEDZIELA

ROZPOCZĘCIE

9:50

SESJA JOGI

10:00 – 11:30

PYSZNY BRUNCH

11:30 – 12:00

KONCERT MIS I GONGÓW

12:00 – 13:00

ROZMOWY PRZY KAWIE

13:00 – 14:00

W trakcie wydarzenia do Twojej dyspozycji będą:

Joga

Maria Janiec

joga5


Nasze spotkanie na Cichej 23 zaczniemy wspólną praktyką jogi Yang to Yin, przechodząc od bardziej aktywnej i dynamicznej Vinyasy, przez stabilną Hathę Jogę z elementami Qigong aż do relaksacyjnej praktyki z medytacją. Popracujemy nad oddechem, obserwacją i procesami zmian w ciele.

Praktyka przeznaczona jest dla osób na każdym etapie zaawansowania, również dla osób poczatkujących.

Maria Janiec, joginka, nauczycielka jogi i oddechu. Łączy różne style jogi (Hatha Yoga, Vinyasa, Yin). Pokazuje że i ciało i nasza psychika są w ciągłym procesie zmian, przez co zmieniają się również nasze potrzeby. Fundamentem prowadzonych przez nią zajęć jest równoważenie ciała poprzez aktywność ruchową jak i praca nad samoświadomością i samoakceptacją. Maria prowadziła warsztaty w wielu miastach Polski i Europy. Przez 5 lat mieszkała i uczyła jogi w Norwegii. Jest absolwentką Wydziału Neofilologii Uniwersytety Warszawskiego. Interesuje się psychologią i seksuologią. Współpracuje z Projektem SELFLOVE od samego początku.
15 300dpi

Joga

Irmina Rydzykowska

Screenshot 2020-03-11 at 10.53.29 AM
Joga podczas tego spotkania będzie skoncentrować się na wyciszeniu i łagodzeniu układu nerwowego. Przyjemnie zrelaksujemy i uspokoimy swoje ciało po intensywnym tygodniu. Na koniec zanurzymy się w magicznej relaksacji zarówno ciała jak i umysłu…

Irmina Rydzkowska, jej dwie największe pasje to sztuka i joga. W trakcie studiów na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi te dwie ścieżki się spotkały. Po kilku latach regularnej praktyki jogi akademickiej zdecydowała się na ukończenie kursu instruktorskiego rekreacji ruchowej ze specjalnością Hatha joga, który pozwolił jej postawić następny krok w drodze do pracy z ciałem człowieka. Uczy jogi, aby dzielić się spokojem i radością, które wcześniej joga ją obdarowała!

joga-kobiecy-weekend-joginka-projekt-selflove

Degustacja win i prosecco

Wojciech Urbański
Champion Bartender Quality

Screenshot 2020-09-11 at 8.54.07 PM

Wojciech Urbański, jeden z najlepszych w Polsce i na Świecie barmanów, którego lista nagród nie zmieściła nam się na stronie i musiałyśmy zrobić osobą podstronę (po kliknięciu w zdjęcie!). Współpraca z najcudowniejszymi światowymi markami od wielu lat zaowocowała bezsprzecznym profesjonalizmem i pracą na najwyższym poziomie. Specjalnie dla Projekt Selflove poprowadzą degustację włoskiego wina i prosecco przywiezionego prosto z naszych ulubionych winnic.

Opowiedzą nie tylko o tym, jak odpowiednio pić wino, aby w pełni poczuć głębie jego smaku, dowiemy się również jak odpowiednio je serwować, co ma wpływ na jego smak, kolor i inne ciekawostki ze świata alkoholi. Zaprezentują również swoje sposoby na „ubranie” prosecco w odpowiednie dodatki tak, aby całość stworzyła idealny, wytrawny drink…

CBQ-drink-projekt-selflove

CENNIK

180 zł

ZA I DZIEŃ
(TYLKO SOBOTA)

70 zł

ZA II DZIEŃ
(TYLKO NIEDZIELA)

250 zł

ZA DWA DNI
(SOBOTA I NIEDZIELA)

 

LOKALIZACJA

Galeria sztuki współczesnej
Iron Oxide Częstochowa,
ul. Komornicka 127

Szczegóły

Start:
24 października, 2020 - godz. 17:00
Koniec:
25 października, 2020 - godz. 14:00
Strona internetowa:
https://projektselflove.com/regeneracyjne-wyjazdy-weekend-z-joga-projekt-selflove/wydarzenia/degustacja-wina-prosecco-czestochowa/

Miejsce

IRON OXIDE
Ul. Komornicka 127, 42-200 Częstochowa Polska + Google Map
Strona internetowa:
www.ironoxide.org