PIĄTEK - 22 StyczniaSOBOTA - 23 StyczniaNIEDZIELA - 24 StyczniaFinał 29. WOŚP - PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

TAJEMNA MOC KOBIET | KRĄG OBECNOŚCI

31 października, 2020 - godz. 16:00 do 22:00

Tajemna moc kobiet kryje się w mroku, w tym, co przez lata było zakryte uważane za złe, pokryte szarą mgłą strachu. Za przejawiane swojej mądrości kobiety płonęły na stosie. Zostało nam wmówione, że to, kim jesteśmy, jest złe, mroczne, czarne, przerażające. Uwierzyliśmy w to i zaczęłyśmy bać się same siebie.
Nastał czas, w którym kobiety odkrywają swoją moc. Przymierzają cień, mroczny las, pajęcze sieci, wężowe skupiska, ciemne, wilgotne jaskinie. Przyszedł czas, w którym przestajemy się tego bać, w którym poszukujemy siebie właśnie tam, bo tam jest ukryta nasza największa moc.
Życzę sobie i Wam kochane, by odzyskać tę moc i wykorzystać ją do czynienia dobra na świecie❤️❤️❤️❤️
Moją intencją na ten warsztat jest:
OBECNOŚĆ TAJEMNEJ KOBIECEJ MOCY
Obecność dla mnie oznacza uważność na wszystko, czego doświadczam tu i teraz.
Na warsztatach będziemy uczyć się jak doświadczać życia wszystkimi dostępnymi nam zmysłami. Będziemy pracować z wizjami, odczuciami w ciele, zmysłami, emocjami, wibracjami energii. Wyruszymy w podróż po wewnętrznych, nieużywanych wcześniej obszarach naszej kobiecości, odkrywając jej mądrość.
Struktura warsztatu:
KRĄG INTENCJI | WYBUDZANIE PROCESU
POSZUKIWANIE KOBIECEJ ENERGII | PRACA Z WIZJĄ I OBRAZEM
GŁĘBIA KOBIECOŚCI | CIAŁO | WIBRACJA | DŹWIĘK | EMOCJE | ZMYSŁY
OBECNOŚĆ NA KOLE ŻYCIA | MEDYTACJA INTEGRUJĄCA
Struktura warsztatu jest jedynie drogowskazem, może ulec modyfikacji.
Zapraszam do wspólnego poszukiwania tajemnic kobiecości.
Termin: 31.10.2020
Cena warsztatu: 250 zł
Proszę o wcześniejszą rezerwację miejsc.
kontakt: Magda | 698 872 279 | 

https://www.facebook.com/MagdaUchronska
MAGDALENA UCHROŃSKA
Inicjatorka | Kreatorka | Artystka
Zajmuję się pracą z ludźmi, którzy chcą odnaleźć cel swojego istnienia, którzy chcą uczyć się ja żyć w obecności w zgodzie ze swoją duszą. Jestem przewodnikiem i towarzyszem w transformującym procesie odkrywania siebie.
Droga mojego życia prowadziła mnie przez różne doświadczenia. Moja młodość związana była z ruchem, tańcem oraz pracą z ciałem i masażem. Odkrywałam piękno sztuki, malując, realizując się w projektowaniu i dekorowaniu wnętrz. Przez wiele lat pracowałam w nurcie Jugowskim z wizją i snem, aktywną imaginacją oraz psychodramą. Uczyłam się medytacji Zen. Pracowałam z rozwojem własnym, korzystając z technik oddychania, pracy z głosem, TRE, hipnozy. Podróżowałam po Polsce i Ameryce Południowej w poszukiwaniu szamańskich technik uzdrawiania. Spotkałam wielu mistrzów i cudownych nauczycieli, którzy towarzyszyli mi w mojej drodze.
Malowałam mandale przez prawie dwa lata niemalże codziennie. Łączyłam to z wszystkimi technikami, które poznałam wcześniej. Był to czas największych odkryć, bardzo transformujący i uwalniający. Doprowadził mnie do poznania siebie i swojego miejsca na tym świecie, do miejsca, w którym stałam się kreatorką swojego życia.
Nadszedł moment, w którym dzielę się moją wiedzą oraz doświadczeniem i towarzyszę innym w poszukiwaniu ich drogi.
Jestem Absolwentką Akademii Feng Shui we Wrocławiu i Studium Architektury w Częstochowie. Przez wiele lat prowadziłam ośrodek warsztatowy Monoceros, byłam prezesem Fundacji ‘dla ludzi’ i Spółdzielni Artystycznej ‘Ha Oe’. Zajmowałam się organizacją warsztatów ogólno-rozwojowych, promowaniem artystów, terapeutów, coachów, joginów, nauczycieli medytacji, masażystów itp.

Szczegóły

Data:
31 października, 2020
Czas:
16:00 do 22:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1186120798433220

Miejsce

ulica św. Brata Alberta 120, 42-224 Częstochowa, Polska
ulica św. Brata Alberta 120, 42-224 Częstochowa, Polska + Google Map