PIĄTEK - 23 PaździernikaSOBOTA - 24 PaździernikaNIEDZIELA - 25 Października
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

TARGI BUDOWLANE I WYPOSAŻENIA WNĘTRZ – Auchan Poczesna

29 sierpnia - godz. 10:00 do 30 sierpnia - godz. 19:00

Letnia edycja Targów budowlanych i wyposażenia wnętrz to doskonała okazja do zaplanowania remontu lub budowy domu od podstaw. Odwiedzający nasze centrum handlowe mogli zapoznać się z ofertą firm z branży budowlanej, zasięgnąć opinii i porad ekspertów, a także znaleźć inspiracje i pomysły na budowę domu i ciekawą aranżację wnętrz.

Podczas Targów swoją ofertę zaprezentują m.in. producenci pokryć dachowych, kominków, schodów, bram, paneli ściennych, płyt gipsowych, a także instalatorzy i serwisanci pieców, pomp ciepła, kotłów czy kolektorów słonecznych i innych nowoczesnych rozwiązań przyjaznych środowisku.

Obecni na stoiskach specjaliści pomogą dopasować prezentowane rozwiązania do konkretnego budynku oraz przygotują kosztorys zakupu i montażu. Zainteresowani będą mogli poznać bliżej możliwości wykorzystania odnawialnych źródeł energii w ogrzewaniu i oświetleniu domu oraz najnowsze trendy w aranżacji wnętrz domu, mieszkania oraz ogrodu.

Targi budowlane i wyposażenia wnętrz odbędą się 29 i 30 sierpnia w pasażu naszej galerii handlowej. Stoiska będą dostępne od godziny 10.00 do 19.00. Wstęp bezpłatny.

Zapraszamy!

Szczegóły

Start:
29 sierpnia - godz. 10:00
Koniec:
30 sierpnia - godz. 19:00
Strona internetowa:
https://www.auchanczestochowa.pl/pl/aktualności/news/odwiedz-targi-budowlane-i-wyposazenia-wnetrz/cmsitem_00017180

Miejsce

Centrum Handlowe Auchan Poczesna
ul. Krakowska 10, 42-262 Częstochowa
Częstochowa, śląskie 42-262 Polska
+ Google Map