PIĄTEK - 1 MarcaSOBOTA - 2 MarcaNIEDZIELA - 3 MarcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAVI Częstochowski Dzień Fantastyki | PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Targi Budownictwa i Nieruchomości

20 kwietnia - godz. 10:00

W dniach 21-22 kwietnia 2024 roku odbędzie się w Częstochowie kolejna edycja Targów Budownictwa i Nieruchomości. To ważne spotkanie branży budowlanej, wnętrzarskiej oraz deweloperskiej i nieruchomościowej – producentów, importerów, dystrybutorów i hurtowników zagości w III Alei NMP oraz na terenie IV LO im. H. Sienkiewicza. ➡Zgłoszenia i kontakt dla wystawców: 📲574-556-310.
➡Dla zwiedzających Targi Budownictwa i Nieruchomości będą doskonałą okazją do zapoznania się ofertami największych w regionie firm budowlanych, wnętrzarskich, deweloperskich i nieruchomościowych, a także możliwością skorzystania z profesjonalnych konsultacji oraz uzyskania cennych porad.
➡Dla wystawców targi będą okazją do prezentacji kompleksowej oferty handlowej, nowinek technologicznych w budownictwie, najnowszych trendów w wyposażeniu wnętrz oraz propozycji z rynku nieruchomości. Targi stanowić będą także doskonałą przestrzeń do nawiązywania branżowych kontaktów biznesowych między producentami i dystrybutorami a m.in. deweloperami. 

Szczegóły

Data:
20 kwietnia
Godzina:
10:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1363668984260953

Miejsce wydarzenia

Al. Henryka Sienkiewicza, Częstochowa
Al. Henryka Sienkiewicza, Częstochowa + Google Map