PIĄTEK - 1 MarcaSOBOTA - 2 MarcaNIEDZIELA - 3 MarcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAVI Częstochowski Dzień Fantastyki | PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Targi motoryzacyjne w Jurajskiej

27 stycznia - godz. 10:00 do 28 stycznia - godz. 20:00

Motoryzacyjne nowości na targach w Galerii Jurajskiej. Przyjdź i zobacz 27-28 stycznia!

Niewiele dziedzin zmienia się tak szybko i w takim stopniu jak
samochody. Producenci zdają sobie bowiem sprawę, że auto musi być nie tylko komfortowe, ale równocześnie funkcjonalne i oszczędne.
Tutaj każda kolejna generacja aut to ogromny postęp technologiczny.
Współczesne auta dzięki zdobyczom nowoczesnej techniki zostały
wyposażone w wiele interesujących udogodnień. Na jakie nowinki warto zwrócić uwagę, wybierając samochód? Jakie ciekawe rozwiązana może mieć nowoczesne auto.?

Na te wszystkie pytania znajdziesz odpowiedz przychodząc na Targi
Motoryzacyjne 27-28 stycznia do Galerii Jurajskiej.Na Tragach w Galerii Jurajskiej zobaczysz nowoczesne samochody m.in. takich markach jak: Ford Toyota, Kia, Nissan, Fiat, Jeep, oraz modele SsangYong. Wystawcą na tych targach będzie również salon pojazdów elektrycznych Velex, który jest jednym z najlepszych salonów tego typu pojazdów w Polsce. Velex posiada w swojej ofercie m.in. hulajnogi, skutery, pojazdy typu segway. Na deser mamy z 1967 roku Forda Mustanga, który jest prawdziwą ikoną amerykańskiej kultury. Ten samochód natychmiastowo przykuwa uwagę i zachwyca rasową sylwetką. Mówi się ,że Mustang jest jak wehikuł czasu – potrafi przenieść w złote lata Hollywoodu, ale może też przenieść w przyszłość. Przyjdźcie do Galerii Jurajskiej i sami to sprawdźcie!

Podczas Targów Motoryzacyjnych przewidziano również wiele atrakcji dla klientów i miłośników motoryzacji. Będą to pokazy pierwszej pomocy, liczne spotkania z policjantami czy instruktorami jazdy oraz oferta kursów na prawo jazdy.
Nawet jeżeli nie masz zamiaru zmieniać swojego auta, warto przyjść się i zobaczyć z samej ciekawości te wszystkie motoryzacyjne nowinki.
Zapewniamy, że wszystkie prezentowane auta na dużej i małej rotundzie w Galerii Jurajskiej są nie tylko bardzo oszczędne, komfortowe, bezpieczne, ale również dbające o nasze środowisko. 

Szczegóły

Początek:
27 stycznia - godz. 10:00
Koniec:
28 stycznia - godz. 20:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1395468874430093

Miejsce wydarzenia

Galeria Jurajska
aleja Wojska Polskiego 207, 42-200 Częstochowa + Google Map