PIĄTEK - 1 MarcaSOBOTA - 2 MarcaNIEDZIELA - 3 MarcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAVI Częstochowski Dzień Fantastyki | PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Targi Ślubne w Galerii Jurajskiej

23 lutego - godz. 10:00 do 24 lutego - godz. 19:00

Targi Ślubne w Galerii Jurajskiej. Zaplanuj swój wymarzony dzień!

Planujecie ślub? To nie lada wyzwanie. Jeżeli chcecie dowiedzieć się,
jak przygotować uroczystość od A do Z, w dniach 23-24 lutego odwiedźcie Galerię Jurajską, gdzie odbywać się będą Targi Ślubne. Znajdziecie tam mnóstwo inspiracji, które pozwolą wam zaplanować ten wyjątkowy dzień.

W Galerii Jurajskiej będzie można spotkać wystawców reprezentujących branżę ślubną. Wydarzenie ma na celu pomóc narzeczonym w organizacji nie tylko ceremonii ślubnej, ale także przyjęcia weselnego. To szansa, aby zapoznać się z ofertami firm, które zajmują się produkcją filmów,
fotografią, cukiernictwem, makijażem oraz różnego rodzaju usługami.
Będzie można porozmawiać z przedstawicielami sal weselnych, obejrzeć najnowsze trendy w modzie ślubnej i sprawdzić dodatkowe atrakcje, takie jak na przykład fotobudka. Jak co roku specjaliści od dekoracji przedstawią wam swoje pomysły i doradzą w wyborze konkretnych motywów.
Udział w wydarzeniu to także okazja do zaplanowania relaksujących chwil przed i po wydarzeniu. Wstęp na Targi jest bezpłatny.

w sprawie stoisk 792 620 051
t.szajer@zycie.czest.pl 

Szczegóły

Początek:
23 lutego - godz. 10:00
Koniec:
24 lutego - godz. 19:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/900270318318054

Miejsce wydarzenia

Galeria Jurajska
aleja Wojska Polskiego 207, 42-200 Częstochowa + Google Map