PIĄTEK - 14 CzerwcaSOBOTA - 15 CzerwcaNIEDZIELA - 16 CzerwcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Teresa Werner – Koncert „Marzeniami do sukcesu”

01 grudnia - godz. 16:00

- -

Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Kariera Teresy Werner przyspieszyła po nagraniu takich hitów jak „Miłość jest piękna”, „Dałabym Ci dała” czy „Kocham swoje morze”, które wielokrotnie i bezkonkurencyjnie wygrywały telewizyjne i radiowe listy przebojów.

Bilety od 100zł | Teresa Werner – Koncert „Marzeniami do sukcesu”

Jej kompozycje oraz teledyski są emitowane na antenach stacji radiowych i telewizyjnych. Dotychczas w dorobku artystki ukazały się płyty CD oraz DVD. Pierwszy album „Spełnić Marzenia” uzyskał najpierw status Złotej Płyty, a następnie Platynowej Płyty.

Artystka została wyróżniona przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego odznaką honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej”. Teresa Werner znalazła się w prestiżowym leksykonie „Polki mają głos”, w którym zaprezentowano 100 najbardziej wpływowych Polek na stulecie nadania praw wyborczych kobietom w Polsce. W lipcu 2013 Wyższa Rada Ekspertów Międzynarodowego Intelektualnego Społeczeństwa Niezależnego Międzynarodowego PEN Clubu odznaczyła piosenkarkę tytułem doktora honoris causa.

Teresa Werner zrealizowała swoje wielkie marzenie i wyprodukowała własną ekskluzywną linię perfum dla kobiet i mężczyzn, które w krótkim czasie stały się absolutnymi bestsellerami! Z okazji jubileuszu 10-lecia solowej pracy artystycznej na rynku ukazała się złota limitowana edycja perfum. Piosenkarka wzięła udział w prestiżowym międzynarodowym festiwalu w chorwackim Szybeniku „Večeri dalmatinske šansone 2013”, gdzie jej występ spotkał się z wielkim uznaniem dla jej twórczości.

Teresa Werner jest stałym gościem w telewizyjnym programie „Śląska Karuzela” w Telewizji TVS, który prowadzony jest przez Sławomira i Kajrę, którzy z przyjemnością prezentują wszelkie nowości z artystycznego świata Teresy Werner. Artystka ponadto prowadzi program „Muzyczna Podróż z Teresą Werner” w Telewizji Polo TV, który cieszy się ogromną popularnością! Obecnie promuje swój najnowszy już czwarty album CD „Sekret Miłości”, a także książkę „Marzeniami do sukcesu”. Nie zwalnia tempa i z całą pewnością jest najczęściej koncertującą artystką w Polsce. Ikona stylu dla kobiet, ideał piękna dla mężczyzn. Jedyna i niepowtarzalna – Teresa Werner. 

Szczegóły

Data:
01 grudnia
Godzina:
16:00
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/130717/Częstochowa/Teresa Werner/?utm_source=pp&utm_medium=377

Miejsce wydarzenia

Akademickie Centrum Kultury „Klub Politechnik”
Armii Krajowej 23/25, 42-200 Częstochowa + Google Map