PIĄTEK - 27 StyczniaSOBOTA - 28 StyczniaNIEDZIELA - 29 StyczniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAWOŚP CZĘSTOCHOWA 2023 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

The Beatels. Drugie w Polsce wydarzenie związane z remasterowaną płytą REVOLVER

31 października, 2022 - godz. 18:30

Po latach krytycy i słuchacze zgodnie oceniają album „Revolver’ jako najbardziej rewolucyjny w całej karierze The Beatles, przewyższający w tej materii nawet „Sgt.Peppera”. Jego eklektyczność i utwory takie jak „Eleanor Rigby” czy „Tomorrow Never Knows” nie miały precedensu w muzyce popularnej. Klasyczny oktet smyczkowy, psychodelia, heavy rock, miłosny song, hinduska mantra i dziecięca rymowanka – to wszystko na jednej płycie. Do tego artystowska graficzna okładka nagrodzona Grammy.

Ten niezwykły moment w całej karierze The Beatles właśnie doczekał się nowego rozdziału.
28 października ukaże się zmiksowana na nowo przez Gilesa Martina, syna legendarnego George’a, z użyciem najnowszej technologii, w tym sztucznej inteligencji, nowa wersja albumu z ogromną ilością dodatkowych nagrań demo i alternatywnych nagrań sesyjnych.

Historia albumu zawiera wiele niezwykłych, a mało znanych wątków, w tym nakręcenie jednych z pierwszych teledysków oraz amerykańska okładka, wycofana ze sklepów po kilkunastu godzinach.
O tym wszystkim i jeszcze więcej o historii powstania płyty, opowie, na specjalnej prezentacji nowej wersji albumu, Piotr Metz. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa, pokaz wideoklipów.

Nową wersją albumu „Revolver” w kilku formatach, będzie można kupić w czasie imprezy.
Bilety 40,- zł

Szczegóły

Data:
31 października, 2022
Godzina:
18:30
Witryna internetowa:
www.bilety.okf.czest.pl/MSI/mvc/pl

Miejsce wydarzenia

Kino Studyjne OKF Iluzja
Aleja Najswietszej Marii Panny 64
Częstochowa, śląskie 42-217 Polska
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia