PIĄTEK - 8 GrudniaSOBOTA - 9 GrudniaNIEDZIELA - 10 GrudniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIASYLWESTER w Częstochowie
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

The Fairy Folk Tour Częstochowa – ARIADNE”S THREAD, DVARGA, EWENAY

26 listopada - godz. 18:00

W ramach jesiennej trasy The Fairy Folk Tour w Częstochowie w Muzycznej Mecie wystąpią dla Was niezwykłe składy: synkretyczna i mocno folkowa Ariadne’s Thread (Kraków), krasnoludzka Dvarga (Częstochowa) oraz magicznie folkmetalowy Ewenay (Praga, Czechy).

🧙‍♂️Kolejne bajeczne wydarzenie dla wszystkich wielbicieli i przyjaciół sceny folkowej, fanów mocniejszych brzmień okraszonych pięknem ludowych instrumentów oraz pasjonatów fantastyki i baśniowych światów przyprószonych mchem i osłodzonych borówkami! 👣
Zapraszamy do magicznego świata pełnego fantazji i muzyki!

Otwarcie bram: 17:30
💎💎BILETY: 💎💎
Przedsprzedaż on-line: 39 zł
Przedsprzedaż w klubie od listopada: 40 zł
W dniu koncertu: 50 zł
Bilety: https://ekobilet.pl/…/the-fairy-folk-tour-czestochowa…

Zagrają :
• ARIADNE”S THREAD ( folk metal / Kraków )
• DVARGA ( fantasy folk metal / Częstochowa )
• EWENAY ( power folk metal / Praga – Czechy )

🔥ARIADNE”S THREAD – krakowski skład, który prezentuje wyjątkową mieszankę folkowych stylów z wielu zakątków świata. Członkowie zespołu zabierają swych słuchaczy w niezwykłą podróż do świata
poprzez grę na tradycyjnych instrumentach połączoną nowoczesnym metalowym brzmieniem i zaskakującą nutką elektroniki. Czerpią inspiracje z muzyki celtyckiej, skandynawskiej, ale także ze średniowiecznych i barokowych dźwięków.
Podolanka: https://www.youtube.com/watch?v=-bnT_rEwhgk
https://www.facebook.com/ariadnesthreadofficial

🔥 DVARGA – to fantasy/folk metalowy skład krasnoludzkich górników, którzy w wolnych chwilach po ciężkiej harówce w kopalniach pragną podzielić się z publicznością radosną muzyką. Siedmioosobowa załoga wykonuje utwory o magicznych przygodach, krasnoludzkich hulankach przy kuflach, o smokach, czarownikach i Elfach, ale także pieśni miłosne w iście „brodatym” stylu! W tym roku ukazał się ich najnowszy singiel „Zew przygody” w dwóch wersjach językowych.
Zew przygody: https://www.youtube.com/watch?v=0CtA6F8m-dA
https://www.facebook.com/zespol.dvarga

🔥EWENAY – niezwykły folk metalowy ośmioosobowy skład z czeskiej Pragi. W ich muzyce słychać echa irlandzkiego i celtyckiego folku, łączą tradycyjne power metalowe brzmienia z nutą symfonii, a czasem numetalowych dodatków. Genialne połączenie miękkiego melodyjnego i heavy metalowego męskiego wokalu z potężnym uderzeniem growlu. Ich mocna muzyka niesie nas przez głębiny niesamowitych przygód pełnych bohaterskich czynów, zaś przepiękne melodie wplatane przez skrzypce przenoszą nas w ramiona bajkowych światów.
Filth’n’Valor: https://www.youtube.com/watch?v=SOncgV-2TEI
https://www.facebook.com/Ewenay

Szczegóły

Data:
26 listopada
Godzina:
18:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/3503438283303925

Miejsce wydarzenia

Muzyczna Meta
ul. Jasnogórska 13
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map
Phone
603 843 397
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia