PIĄTEK - 24 MarcaSOBOTA - 25 MarcaNIEDZIELA - 26 MarcaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

The Fairy Folk Tour – Częstochowa – Muzyczna Meta

27 maja - godz. 18:30

W ramach wiosennej trasy The Fairy Folk Tour w cżęstochowskim klubie Muzyczna Meta wystąpią dla Was niezwykłe składy: Emerald Shine, Pagan Sword, Dvarga oraz jeszcze jeden zespół, który wkrótce zostanie ogłoszony.
🧙‍♂️Kolejne bajeczne wydarzenie dla wszystkich wielbicieli i przyjaciół sceny folkowej, fanów mocniejszych brzmień okraszonych pięknem ludowych instrumentów oraz pasjonatów fantastyki przyprószonej mchem i osłodzonej borówkami! 👣

🔥PAGAN SWORD – folk metalowy skład z Nottingham (Wielka Brytania). Ich mocna gitara i genialnie posadzona sekcja rytmiczna pięknie przeplatają się z melodiami inspirowanymi słowiańskimi i celtyckimi motywami. Intensywne słowiańskie uderzenie na zachodniej scenie metalowej. W swojej twórczości nawiązują do mitologii, historii i tradycji Słowian. Muzyce tego składu nie brak również średniowiecznego i odrobinę nordyckiego klimatu, które wprowadza jednocześnie brutalny i mocny, ale także klimatyczny i zdecydowanie ciemny męski wokal.
Hymn of Valour: https://youtu.be/hanTlBz07Lw

🔥EMERALD SHINE -fantasy/folk metalowy skład z miejscowości Nowy Jiczyn (w Czechach). W muzyce formacji sporo się dzieje – metalowy ciężar gitary, riffy o niebanalnym brzmieniu łączą się z tradycyjnym folkowym brzmieniem. Emerald Shine poza instrumentami metalowymi korzysta też z wielu innych – elektrycznej harfy, skrzypiec i fletu prostego. Zespół nie ukrywa swego zamiłowania do tematyki i stylistyki elfickiej. Energetyczna muzyka, magiczne teksty oraz charyzmatyczne i różnorodne wokale (od opery po growl) sprawiają, że Emerald Shine brzmi naprawdę czarodziejsko.
The Elven King: https://www.youtube.com/watch?v=a3mdekjcoNI

🔥 DVARGA – to fantasy/folk metalowy skład krasnoludzkich górników, którzy w wolnych chwilach po ciężkiej harówce w kopalniach pragną podzielić się z publicznością radosną muzyką. Siedmioosobowa załoga wykonuje utwory o magicznych przygodach, krasnoludzkich hulankach przy kuflach, o smokach, czarownikach i Elfach, ale także pieśni miłosne w iście „brodatym” stylu! W tym roku ukazał się ich najnowszy singiel „Zew przygody” w dwóch wersjach językowych.
Zew przygody: https://www.youtube.com/watch?v=0CtA6F8m-dA

oraz czwarty skład, który wkrótce zostanie ogłoszony!
💎💎BILETY: 💎💎
Więcej szczegółów już wkrótce! 

Szczegóły

Data:
27 maja
Godzina:
18:30
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1243059609924466

Miejsce wydarzenia

Muzyczna Meta
ul. Jasnogórska 13
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map
Telefon:
603 843 397
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia