PIĄTEK - 27 StyczniaSOBOTA - 28 StyczniaNIEDZIELA - 29 StyczniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAWOŚP CZĘSTOCHOWA 2023 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

The Strings – Spektakl komediowy – 10 grudnia 2022 Częstochowa

10 grudnia, 2022 - godz. 19:00

The Strings – przezabawny spektakl komediowy o przyjaźni, życiowych zakrętach i miłości do muzyki. Musisz to zobaczyć! Niebanalne żarty, moc przyjaźni, grupa 5 mężczyzn, którzy spotkali się będąc na życiowym zakręcie. W tle muzyka, która osładza ich perypetie.

The Strings – Spektakl komediowy – Brzeziński, Koterski, Żukowski, Borowski, Wieszczek

To krótki opis spektaklu autorstwa i reżyserii Macieja Kowalewskiego „The Strings – pełna humoru i zwrotów akcji sztuka, która po prostu przywraca wiarę w marzenia oraz siłę przyjaźni. Kim są nasi bohaterowie? To Ernest, Kotlet i Manuel.

Ernest rozpacza, ponieważ żona wyrzuciła go z mieszkania i z życia. Kotlet za dużo pije, a na dodatek został zwolniony z zespołu chippendales, który sam założył. Manuel właśnie wyleciał z hukiem z legendarnego zespołu Figi, który dziś koncertuje w muszli.

Załamani panowie na zakręcie życiowym postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i zakładają zespół The Strings. Kto do nich dołączy? Jak potoczą się ich losy? O tym przekonacie się będąc na widowni.

Od pierwszych minut spektaklu, będą płynąć łzy ze śmiechu, by następnie przeszły w łzy wzruszenia. Nasi bohaterowie przez całą sztukę na oczach widza, będą zmieniać swoje podejście do życia, priorytety, a przyjaźń stanie się dla nich czymś najważniejszym.

Gwarantujemy świetną, dwugodzinną zabawę! Uwaga! Spektakl i utwory w nim zawarte uzależniają! Występują:  Wojciech Brzeziński Michał Koterski Bartosz Żukowski Krzysztof Wieszczek Piotr Borowski  Reżyseria: Maciej Kowalewski

Szczegóły

Data:
10 grudnia, 2022
Godzina:
19:00
Witryna internetowa:
https://bit.ly/3KxQEX5

Miejsce wydarzenia

Akademickie Centrum Kultury „Klub Politechnik”
Armii Krajowej 23/25, 42-200 Częstochowa + Google Map