PIĄTEK - 1 PaździernikaSOBOTA - 2 PaździernikaNIEDZIELA - 3 Października
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

To Tu Radykalne Wybaczanie

24 września - godz. 17:00 do 20:00

MÓJ WRÓG – MÓJ ANIOŁ Radykalne Wybaczanie
„Twoje dzisiejsze życie jest skutkiem tego, co robiłeś wczoraj. Jeśli chcesz coś zmienić, zmień swoje zachowania, które doprowadziły cię do dnia dzisiejszego. To naprawdę najprostsze, co możesz zrobić.”
Mariusz Włoczysiak
Nazywam się Dominika KALYTA-ZYMEK jestem zwolenniczką holistycznego podejścia do życia w każdej jego dziedzinie. Nieustannie poszerzając swoją wiedzę i doświadczenie w tematyce duchowości, pracy z energią prowadzę warsztaty oraz sesje indywidualne. Zdobyłam certyfikat konsultanta Totalnej Biologii oraz Trenera Radykalnego Wybaczania i Manifestacji Marzeń.
Podczas spotkania z ogromną przyjemnością poprowadzę proces Radykalnego Wybaczania.
Czym różni się radykalne wybaczanie od tradycyjnego? Przede wszystkim jest ono wolne od osądzania i obwiniania. Wychodząc z pozycji ofiary poprzez wysokie wibracje odstawiasz na boczny plan swoje ego i pracujesz w świecie prawdy duchowej. Uświadamiasz sobie, że nie ma przypadków dzięki czemu w zgodzie z samym sobą poddajesz się temu co jest. Nie szukasz problemu w innych tylko dostrzegasz go tam gdzie faktycznie on tkwi a jego rozwiązanie następuje poprzez kreowanie własnej rzeczywistości.
Jeśli z jakiegoś powodu przepełnia Cię żal, gniew lub poczucie winy lub cierpisz z powodu powracającego problemu, a może nie jesteś zadowolona/zadowolony z życia- otrzymasz narzędzia, które na co dzień pomogą Ci w uwalnianiu emocji i lepszym radzeniu sobie z nimi.
Jeśli poczujesz, że ten proces jest dla Ciebie to już dzisiaj zapraszam Cię do wzięcia w nim udziału. Będę tam z Tobą i poprowadzę Cię przez wszystkie jego etapy.
Aby wziąć udział w spotkaniu obowiązują zapisy oraz wpłata zaliczki- szczegóły w wiadomości prywatnej.

Szczegóły

Data:
24 września
Czas:
17:00 do 20:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1568272470188803/

Miejsce

To Tu Częstochowa
Jasnogórska 15 42-202 Częstochowa + Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/totuczestochowa/