PIĄTEK - 7 SierpniaSOBOTA - 8 SierpniaNIEDZIELA - 9 Sierpnia
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

To Tu spotkanie z dr Barbarą Angel (Romanowską)

09 lipca - godz. 18:00 do 12 lipca - godz. 21:00

Zapraszamy na KONCERT DOSTRÓJ-WYLECZ Z MEDYTACJĄ TUNE&HEAL i KURS WAKACYJNY MDK I+II w pięknej galerii „To TU”. Koncert jest miłym emocjonalnym przeżyciem, dającym możliwość dokonania się przemiany i uzdrowienia. Dzięki szkoleniu będzie można samemu zastosować techniki w pracy dźwiękiem na poziomie komórkowym i pomóc sobie w 250 różnych dolegliwościach, czy problemach zdrowotnych. Program obejmuje m.in. diagnozę wg chińskiej medycyny, pracę na centrach energii oraz meridianach – punktach akupunktury i refleksologii dźwiękiem zamiast igieł/ucisku rąk. W programie ponadto wiele technik MDK, wpływających na psychologiczne i fizyczne aspekty uzdrawiania ciała-umysłu-ducha, np. technika harmonizowania energii, p/nowotworowa, DNA regeneracja, odmładzanie, usuwanie bólu, Angels -opieka duchowa, hipnoza, itp.
*) Koncert z medytacją „Dostrój-Wylecz” TUNE & HEAL w 432hz. Przedsprzedaż biletów 50zł na www.paypal.me/barbararomanowska do dnia 30.5. W dniu koncertu 60zł.
**) Kurs Muzykoterapia Dogłębna-Komórkowa (MDK) 10-12.07.2019. (Pt.15-19.00, Sob/Nie 10-17.00). Inwestycja: I etap/600zł lub I+II etap 1200zł. Aby zarezerwować miejsce na kursie, prosimy o wysłanie zgłoszenia na e-mail info@tuneheal.com oraz wpłatę zaliczki 200zł na 60 dni przed kursem tutaj: www.paypal.me/barbararomanowska . Po tym terminie ceny odpowiednio 700zł/1400zł. Prosimy o kontakt na info@tuneheal.com w sprawie faktur lub chęci opłacenia całości naraz.
ORGANIZATOR/Informacja: Galeria To TU
Adres: Kościuszki 27, Częstochowa tel. 797 233 530 / 600 096 066.
Czterostopniowe Studia Muzykoterapii Dogłębnej-Komórkowej (Tune&Heal) metodą Dr. Barbry Angel, mają za zadanie służyć ludziom i ich dobru. Mają pomóc w rozwiązywaniu problemów psychicznych, emocjonalnych oraz duchowych. Mają spowodować, by każdy odważył się wziąć życie we własne ręce, poznając nową alternatywną metodę terapii dźwiękiem, Tradycyjną Chińską Medycynę, zasady właściwego oddechu, diagnozowanie z głosu oraz potrzeby ludzkiego ciała z możliwością dostrojenia się do stanu balansu. Kurs odpowiada na wiele pytań dotyczących zdrowia, terapii oraz samoleczenia za pomocą naturalnych częstotliwości fal dźwiękowych z zastosowaniem odpowiedniej diety, dożywiającej poszczególne organy wewnętrzne.
Od 17 lat metodę Muzykoterapii Dogłębnej – Komórkowej znaną na arenie międzynarodowej jako “Tune & Heal”, stosują już ośrodki terapeutyczne na całym świecie, lekarze, rehabilitanci czy terapeuci wszelkich specjalizacji. Może ją jednak stosować każdy, kto jest otwarty na naukę technik i zdrowie, żadne umiejętności muzyczne nie są potrzebne. Już wielu studentów kursu, lekarzy i naukowców, dzięki pracy z dźwiękiem na bazie komórkowej przekonało się, iż odpowiednio dobrana częstotliwość stanowi ogromną siłę w walce z chorobą, na co istnieją niezbite dowody wyleczeń. Medycyna używa fal dźwiękowych w leczeniu już od lat (rezonans, laser, ultradźwięki rozbijające kamienie, homeopatia, itp).
Już po ukończeniu 2 etapów kursu „Muzykoterapia Dogłębna – Komórkowa” (Tune&Heal) nabywa się wiedzę potrzebną do umiejętnego posługiwania się falami dźwiękowymi kamertonów i głosu ludzkiego w samouzdrawianiu Ciała, Umysłu i Ducha, a także pomocy innym. Pojawia się świadomość muzyczna, wrażliwość i empatia, inne postrzeganie świata zmysłami, wzrasta samoocena i siła życiowa. Poznanie technik umożliwia już podczas kursu oczyszczenie i odblokowanie ciała oraz udrożnienie kanałów energetycznych, następnie poznanie dźwięku podstawowego i rozwój w sferze Ciało – Umysł – Duch, pozwala na prowadzenia terapii w zaciszu własnego domu. By stosować tą metodę we własnych gabinetach terapii i otrzymać Certyfikat, należy ukończyć 4 etapy studiów.

Nauczyciel – Dr. BARBRA ANGEL (BARBARA ROMANOWSKA)
Doktor Filozofii w Naturopatii, mgr sztuki – kompozytor-aranżer, wokalista, altowiolista, pianista, producent muzyczny, autorka wielu płyt z muzyką i książek w wielu językach. Urodziła się tego samego dnia i miesiąca co W.A. Mozart i od najmłodszych lat wykazywała indywidualny metafizyczny kontakt z muzyką, dzięki absolutnemu słuchowi. Edukację muzyczną rozpoczęła od gry na skrzypcach, a następnie kontynuowała ją w klasie altówki, fortepianu oraz śpiewu. Ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na II kierunkach: Kompozycji-Aranżacji i Wokalistyki. Jest założycielką Akademii Dźwięku oraz Tune&Heal na świecie. Już od 17 lat Dr. Angel prowadzi akredytowane Kursy, posługując się autorską metodą Muzykoterapii Dogłębnej-Komórkowej (skrót MDK), opartą o prawa fizyki i badania naukowe nad dźwiękiem. W metodzie tej, odpowiednio dobrane częstotliwości fal dźwiękowych pokonują problemy natury psychicznej człowieka, relaksują i uspakajają, jak również odżywiają i regenerują komórki ciała fizycznego. Od 2013 odpowiednikiem jej Akademii Dźwięku i MDK na skalę światową, jest Tune & Heal z siedzibą w USA.
Pseudonim „Angel” nadali jej ludzie, dlatego od lat koncertuje i naucza zainteresowanych samouzdrawianiem, wykładając swą metodę na świecie jako Barbra Angel. Szczęśliwie, od 2018 pseudonim Angel stał się jej prawdziwym nazwiskiem.

http://www.akademiadzwieku.com/kalendarium.html

Szczegóły

Start:
09 lipca - godz. 18:00
Koniec:
12 lipca - godz. 21:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/202768960775669/

Miejsce

To Tu Częstochowa
Jasnogórska 15 42-202 Częstochowa + Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/totuczestochowa/