PIĄTEK - 23 PaździernikaSOBOTA - 24 PaździernikaNIEDZIELA - 25 Października
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

To Tu spotkanie z Romualdem KOSZNIKIEM- Totalna Biologia ciąg dalszy

20 listopada - godz. 17:00 do 20:00

To Tu spotkanie dla pasjonatów i wielbicieli zdrowia- w odpowiedzi na Wasze zapytania już podczas pierwszego spotkania mamy ciąg dalszy Totalnej Biologii z Romualdem KOSZNIKIEM.
Jak sam o sobie pisze jest dyplomowanym konsultantem Totalnej Biologii / Recall Healing, THETA HEALING BASIC DNA, trenerem Rozwoju Osobistego, w tym Radykalnego Wybaczania i Radykalnej Manifestacji Marzeń. Jest również mistrzem bioenergoterapii, dyplomowanym radiestetą, naturoterapeutą.
Totalna Biologia to uzdrawianie przez świadomość – siebie i bliskich.
Totalna Biologia głosi: „Choroba nie jest błędem natury; jest najlepszym rozwiązaniem mózgu na utrzymanie organizmu przy życiu. Umysł nigdy się nie myli i nie pracuje bez potrzeby, zawsze wybierając rozwiązanie doskonałe biologicznie. Każda dolegliwość jest więc przystosowaniem organizmu do istniejących warunków; będąc pozornym problemem dla człowieka, w rzeczywistości stanowi jego biologiczny atut. Aby uleczyć się z choroby należy odkryć jej źródło w samym sobie.
Choroba jest uzewnętrznieniem nierozwiązanego konfliktu wewnętrznego; jest wspólna wszystkim organizmom żywym.
Zgodnie z wiedzą znaną w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej już kilka tysięcy lat temu, choroba w ciele zawsze związana jest z jakimś nieuświadomionym konfliktem psychologicznym, który wywołując nieustannie podświadomie trudne emocje, programuje chorobę bądź dolegliwości. Docierając do sedna przebytego konfliktu, możemy zdeprogramować chorobę w ciele. W ten sposób wiele chorób, które kiedyś uznano za nieuleczalne – teraz są uleczalne!
Metoda Biologii Totalnej – Uzdrawianie przez Świadomość – bazuje na tej właśnie praktyce, stanowi syntezę wielu badań i obserwacji wniesionych przez m. in.: współczesną medycynę klasyczną zachodnią i wschodnią, Nową Medycynę dr Hamera, obserwacje biologicznych praw rządzących fauną i florą, psychogenealogię, NLP, studia nad naturą zwierząt, kabałę, symbolizm i wiele innych.
http://romualdkosznik.pl/
To Tu widzimy się już 20 listopada 2020 roku o godzinie 17:00.
Możliwość wzięcia udziału tylko po wcześniejszej rezerwacji miejsca i zakupu biletu w cenie 99zł o osoby. Liczba miejsc mocno ograniczona dlatego jeśli chcesz w tym dniu być z nami nie zwlekaj z decyzją.
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmiany terminu wydarzenia.
Zapraszamy! Nie może Cię zabraknąć na wydarzeniu!

Szczegóły

Data:
20 listopada
Czas:
17:00 do 20:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/462642951345668/

Miejsce

To Tu Częstochowa
Jasnogórska 15 42-202 Częstochowa + Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/totuczestochowa/