PIĄTEK - 10 GrudniaSOBOTA - 11 GrudniaNIEDZIELA - 12 GrudniaPROPOZYCJE SYLWESTROWE
  • Polska Noc Kabaretowa – Hala sportowa Częstochowa 07.10.2022
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

To Tu ulep swojego anioła z gliny 11.12

11 grudnia - godz. 10:00 do 13:00

To Tu pozostajemy w niesamowitej energii aniołów podczas kolejnego spotkania. Tym razem będzie to spotkanie z gliną a wydarzenie będzie miało charakter
artystyczno-terapeutyczny.
Z myślą o zbliżającym się magicznym okresie świątecznym podczas spotkania przy zapachu cynamonu, goździków i pomarańczy każdy z uczestników własnymi dłońmi ulepi anioła.
Jego forma, kształt i wielkość zależeć będzie tylko od Ciebie. Nim przystąpimy do artystycznej pracy weźmiesz udział w magicznym procesie, przez który poprowadzi Cię jedna z prowadzących.
Przejdź przez wszystkie etapy spotkania z lekkością i ufnością i daj się ponieść artystycznym emocjom przy oczyszczającym dźwięku anielskich kamertonów oraz handpana. Prace powstaną w dwóch etapach podczas dwóch spotkań. Na pierwszym będziemy pracować w glinie. Po dwóch tygodniach spotkamy się ponownie gdy anioły będą już wypalone w piecu i zajmiemy się ich zdobieniem. Po kolejnym wypalaniu jeszcze przed świętami anioły będą do odbioru i tylko od Ciebie zależy czy Twój anioł pozostanie z Tobą czy własnoręcznie wykonanym prezentem obdarujesz bliską Ci osobę.
Koszt udziału w jednym spotkaniu wraz z wszystkimi materiałami wynosi 140zł. Płacąc jednorazowo za dwa spotkania zamiast 280zł zapłacisz 240zł
Na spotkanie zapraszamy zarówno osoby dorosłe jak i młodzież w wieku szkolnym.
Osoby niepełnoletnie 10% zniżki.
Liczba miejsc ograniczona.
Decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.
Spotkanie poprowadzą:
plastyk Agnieszka Kamińska
od wielu lat prowadzi pracownię plastyczno- ceramiczną „Czarodziejska Zagroda”, gdzie w formie warsztatów przekonuje uczestników, że ceramika jest dla każdego, niezależnie od wieku i umiejętności. Ze sztuką jest związana od urodzenia. Droga artystyczna prowadziła ją przez jubilerstwo w szkole średniej, grafikę warsztatową (litografię) w trakcie studiów aż po ceramikę, którą zajmuje się do dzisiaj. Jak sama mówi: „Glina jako materiał twórczy jest tak fascynująca, że codziennie odkrywam nowe możliwości jej zastosowania”.
mgr sztuki Dominika Kalyta-Zymek
Jako architekt wnętrz, plastyk i wystawiennik łączy artystyczną część swojej holistycznej pracy z terapią. Nieustannie poszerzająca swoją wiedzę i doświadczenie w tematyce duchowości i pracy z energią.
Certyfikowany Konsultant Totalnej Biologii, Trener Radykalnego Wybaczania i Manifestacji Marzeń, terapeuta Theta Healing, diagnosta radiestezyjny, diagnosta i terapeuta bańkami próżniowymi. Pracuje z klientem indywidualnym poprzez sesje indywidualne oraz prowadzi warsztaty grupowe. 

Szczegóły

Data:
11 grudnia
Godzina:
10:00 do 13:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/2926079590987810/

Miejsce wydarzenia

To Tu Częstochowa
Jasnogórska 15 42-202 Częstochowa + Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/totuczestochowa/