PIĄTEK - 5 MarcaSOBOTA - 6 MarcaNIEDZIELA - 7 Marca
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

To Tu zamkniemy sprawy klanu – Częstochowa

13 marca - godz. 10:00 do 13:00

Spotkanie kulturalno-artystyczne a jednocześnie szkolenie, podczas którego w zamkniętym gronie przepracujemy tematykę naszego klanu do 4 pokolenia wstecz.
Porozmawiamy o tym jak historia naszej rodziny wpływa na nasze życie oraz jak wiele dziedziczymy po naszych przodkach. Podczas spotkania przekonasz się, że nie tylko geny czy podejście do życia otrzymujemy w spadku.
Czy niejednokrotnie zdarzyło Ci się dostrzec w sobie zachowania babci czy dziadka i czujesz, że one nie są Twoje a jednak je powielasz? Pozwól sobie pozbyć się ciężaru, który nosisz ,a który nie należy do Ciebie.
Otwórz w sobie przestrzeń zaufania do przodków i zacznij korzystać z ich duchowego wsparcia w Twoim życiu.
Podczas spotkania otrzymasz narzędzie do pracy ze swoim klanem by raz na zawsze zamknąć traumy w rodzinie.
Dosłownie i w przenośni zamkniemy sprawy klanu by od tej pory nasi przodkowie wspierali nas wtedy kiedy tego potrzebujemy. Całość naszych rozważań dopełni wspólna medytacja.
Jako uczestnik ze spotkania wyjdziesz z naczyniem, któremu z zewnątrz nadasz dowolny kolor i przyozdobisz tak jak podpowie Ci serce. Tylko od Ciebie zależy czy tym co znajduje się wewnątrz podzielisz się ze swoimi bliskimi czy zostanie to Twoją tajemnicą a dla innych będzie to jedynie element dekoracyjny.
Liczba miejsc ograniczona- decyduje kolejność zgłoszeń. By wziąć udział w spotkaniu skontaktuj się z nami telefonicznie lub w wiadomości na priv. Samo kliknięcie chęci wzięcia udziału w spotkaniu nie jest potwierdzeniem rezerwacji.
Koszt udziału w spotkaniu wraz z wszystkimi niezbędnymi materiałami wynosi 120zł / od osoby. Podczas spotkania każdy uczestnik otrzyma kawę lub herbatę i drobny poczęstunek gratis.

Szczegóły

Data:
13 marca
Czas:
10:00 do 13:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/443173550213596

Miejsce

To Tu Częstochowa
Jasnogórska 15 42-202 Częstochowa + Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/totuczestochowa/