PIĄTEK - 26 LutySOBOTA - 27 LutyNIEDZIELA - 28 Luty
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Toastmasterowy Kwartet Onlinowy – Karnawał w Częstochowie z kapeluszem na głowie

26 stycznia - godz. 18:30 do 21:00

Jesteś spragniony dobrej zabawy? Chciałbyś poznać ciekawych ludzi, którzy myślą o swoim rozwoju? Chcesz przy okazji się czegoś nauczyć?
Masz okazję dołączyć do intrygującego karnawałowego wydarzenia on-line prosto z Częstochowy. Gwarantujemy Ci wspaniałą zabawę, która pobudzi wszystkie Twoje zmysły. Jednocześnie będzie inspirująco i motywująco. Zapewnią Ci to nasi mówcy, których będziesz miał przyjemność wysłuchać. Pokażemy Ci jak dobrze potrafimy bawić się w Toastmasters
Przy tym wydarzeniu blado wypadną nawet zabawy w Wenecji, Nicei czy Rio de Janerio. Dołącz do nas – potrzebujesz jedynie kapelusza (może być nawet z gazety)
…………………………………………………………………
„Karnawał w Częstochowie z kapeluszem na głowie” to kolejne z cyklu spotkań klubów Toastmasters z województwa śląskiego w ramach Toatmasterowego Kwartetu Online.
Dlaczego się spotykamy?
Toastmasters jest ogólnoświatową organizacją z określoną formułą spotkań i ścieżkami rozwoju. Uczestniczenie w cotygodniowych spotkaniach daje możliwość rozwoju różnych kompetencji, które wykorzystujemy na co dzień w naszym życiu prywatnym i zawodowym.
Pamiętaj, że praktyka czyni mistrza. Dodatkowo Toastmasters to ludzie, którzy tworzą wspierającą się i inspirującą społeczność. Dołącz do nas, a zobaczysz jak bardzo pozytywnie zmieni się Twoje życie. My wciąż tego doświadczamy i jesteśmy najlepszym tego dowodem.

Szczegóły

Data:
26 stycznia
Czas:
18:30 do 21:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/3594311383982430

Miejsce

ONLINE