PIĄTEK - 18 CzerwcaSOBOTA - 19 CzerwcaNIEDZIELA - 20 Czerwca
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Toastmasterowy Kwartet Onlinowy – Lekcje odrobione na własnej skórze | Częstochowa

18 maja - godz. 18:15

Od wczesnych lat dzieciństwa słyszymy od rodziców i innych starszych osób żebyśmy nie popełniali takich samych błędów jak oni. Wielokrotnie wiąże się to z wieloma zakazami, co powoduje narastającą w nas frustrację.
Czy powinniśmy uczyć się na czyichś błędach?
Jest takie powiedzenie: „Człowiek uczy się na swoich błędach, mądry uczy się na cudzych. Głupiec popełnia ciągle te same, licząc na inne rezultaty”. Zgadzasz się z nim?
Życie doświadcza nas na różne sposoby. Raz dostajemy coś od losu. Innym razem coś tracimy. Opłakujemy porażki i odnosimy sukcesy. Życiowa sinusoida trwa w najlepsze aż do ostatniego naszego oddechu. Podczas naszej życiowej drogi odrabiamy lekcje, które nas kształtują i definiują nasze „ja”.
Stań na chwilę! Pomyśl jakie lekcje dotychczas dało Ci życie. Jak wpłynęły one na Ciebie i co im zawdzięczasz? Każda lekcja życiowa – sukces, a zwłaszcza porażka to dar dla nas, nawet jeśli w czasie jej odrabiania myślimy wręcz odwrotnie.
Inspirujące jest to, że każdy z nas odrabia własne lekcje i może przekazać swoją mądrość innym.
Wtorek 18 maja to wspaniała okazja by posłuchać o doświadczeniach innych osób i podzielić się swoimi. Przyjdź na onlinowe spotkanie Klubów Toastmasters z województwa śląskiego – wystarczy mieć zainstalowaną platformę ZOOM i chęci.
Spotkanie jest bezpłatne i możesz z niego korzystać z dowolnego miejsca na ziemi.
Co to takiego – Klub Toastmasters?
Toastmasters to międzynarodowa organizacja skupiająca osoby, które dążą do rozwoju swoich umiejętności w wypowiadaniu się, prezentowaniu siebie czy w byciu liderem.
Poprzez odpowiednie programy edukacyjne poszerzamy nasze umiejętności w wybranie sferze. Jedni z nas przełamują barierę nieśmiałości, inni uczą się jak właściwie przekazywać swoją wiedzę czy zarządzać zespołem ludzi. Tworzymy społeczność mocno zróżnicowaną, co daje nam możliwość wymieniania bardzo różnych doświadczeń, a dzięki cotygodniowym spotkaniom mamy możliwość ciągle się doskonalić.
Przyjdź na spotkanie i zobacz co Ty możesz osiągnąć dzięki Toastmasters. 

Szczegóły

Data:
18 maja
Czas:
18:15
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/299196821652381

Miejsce

ONLINE