PIĄTEK - 6 SierpniaSOBOTA - 7 SierpniaNIEDZIELA - 8 Sierpnia
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Tomek i Przyjaciele – Tomek ratuje cyrk | Częstochowa 27.06.2021

27 czerwca - godz. 10:00 do 15:00

Już wiosną 2021 w Częstochowie w Akademickim Centrum Kultury “Politechnik” najmłodsi widzowie będą mieli okazję zobaczyć na żywo swoich ulubieńców z serialu „Tomek i Przyjaciele”, w premierowym spektaklu “Tomek Ratuje Cyrk”.
______________________________________________________
Jest niebieski, uśmiechnięty, bardzo użyteczny i… uwielbiają go wszystkie dzieci. Parowóz Tomek wraz ze swoimi przyjaciółmi Kubą, Gabrysiem i Piotrusiem właśnie po raz pierwszy przyjechali do Polski! Bohaterowie kultowej bajki „Tomek i Przyjaciele” można zobaczyć na żywo, w teatrze, we wspaniałym musicalu dla dzieci – zarówno tych małych jaki i … dorosłych!
Agencja Good Walk zaprasza na wspaniały muzyczny spektakl „Tomek ratuje cyrk” z udziałem bohaterów kultowej bajki, która cieszy i bawi polską publiczność od ponad 25 lat! 60 minut znakomitej zabawy gwarantowane! Tomek i jego przyjaciele zapraszają dzieci do świata wyobraźni i historii. Dzieci wyruszają w przygodę ze swoimi pociągowymi przyjaciółmi i doświadczają ponadczasowych lekcji odkrywania przyjaźni i współpracy. Odkrywają też teatr!
Sympatyczne i wesołe lokomotywy zabierają dzieci w magiczną, teatralną podróż! Na scenie zobaczymy bohaterów kultowej bajki na żywo, naturalnej wielkości. Znane i lubiane piosenki w polskich wersjach językowych, śpiewane będą przez roztańczoną grupę aktorów. Widzów w każdym wieku oczaruje wspaniała scenografia, której najważniejszą częścią są poruszające się po scenie lokomotywy!
Czwórkę nierozłącznych przyjaciół: Tomka, Piotrusia, Gabrysia i Kubę czekają wspaniałe przygody, podczas których spotkają oni niezwykłe postacie, w tym niezapomnianego Grubego Zawiadowcę, oraz nowych przyjaciół – Puchatego Klauna, Mirandę Balerinę, Osiłka i wielu innych! Zapraszamy dzieci i dorosłych na wspaniałą opowieść o tym, jak dzielny „Tomek ratuje cyrk”.
Spektakl „Tomek ratuje cyrk” jest polska wersją międzynarodowego hitu przygotowanego w Holandii, który w ciągu 4 lat zobaczyło ponad 300 tys. widzów w całej Europie.
Polska premiera spektaklu miała miejsce 29 lutego 2020 roku i została przyjęta entuzjastycznie, z owacjami na stojąco. Podczas pierwszej części trasy w Polsce musical oczarował i zachwycił już ponad 5000 widzów!
Gramy bezpiecznie, ilość miejsc ograniczona. Występujemy tylko do lipca! Jesienią i w całym 2022 roku spektakl nie będzie dostępny. Nie przegapcie tej okazji! Z całą pewnością będzie to wspaniała okazja, na wspólne wyjście do teatru! To również najlepszy pretekst żeby dziecku pokazać po raz pierwszy magiczny świat teatru!
Obsada:
Magdalena Jaworska – Flora
Katarzyna Kołodziejczak – Wera Pytajnik
Teresa Kowalik – Kamerzystka, Portowczyni
Paulina Moś – Miranda
Alan Bochnak – Puchaty Klaun
Mateusz Grabowski – Osiłek
Dominik Rybiałek/Kamil Mróz – Farmer Fasolka
Radosław Smużny – Gruby Zawiadowca
Głosów bajkowy postacią użyczają:
Tomek – Janusz Zadura
Kuba – Waldemar Barwiński
Piotruś – Grzegorz Drojewski
Gabryś – Sławomir Pacek
Więcej o spektaklu i jego nowych odsłonach dowiesz się tu:
nasz fan pega: https://www.facebook.com/tomekiprzyjacielenazywo
nasza grupa: https://www.facebook.com/groups/529468747897380/
________________________________________________________
Chcesz sprawdzić dostępne miejsca lub kupić bilet?
Kliknij tu: https://www.ebilet.pl/rodzina/widowiska/tomek-i-przyjaciele/
Akceptujemy bilety papierowe i elektroniczne (w telefonach).
Spektakle odbędą się o godz: 10:00; 12:30 i 15:00
Czas trwania 65 min (bez przerw).
Dzieci poniżej 2 lat mają darmowy wstęp:
zajmują miejsce na kolanach dorosłego opiekuna. Opiekun dziecka musi posiadać swój bilet oraz mieć ze sobą dokument potwierdzający wiek dziecka.
________________________________________________________
W chwili wstępu na spektakl, każdy dorosły uczestnik oraz dzieci od 2 lat muszą mieć ze sobą bilet wstępu w postaci papierowej lub elektronicznie (w telefonie lub na tablecie). Tylko w ten sposób możemy zweryfikować Twój udział, a w szczególności to, na który ze spektakli w danym dniu masz bilet i które miejsca na widowni wykupiłaś/eś.
Jeśli potrzebujesz otworzyć lub odnaleźć swój bilet, skontaktuj się pilnie z Ticketmaster.pl

Szczegóły

Data:
27 czerwca
Czas:
10:00 do 15:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/5572840999407505

Miejsce

Akademickie Centrum Kultury “Klub Politechnik”
Armii Krajowej 23/25, 42-200 Częstochowa + Google Map