PIĄTEK - 10 GrudniaSOBOTA - 11 GrudniaNIEDZIELA - 12 GrudniaPROPOZYCJE SYLWESTROWE
  • Polska Noc Kabaretowa – Hala sportowa Częstochowa 07.10.2022
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Trening Interpersonalny

10 listopada - godz. 15:00 do 14 listopada - godz. 14:00

Adresowany jest do wszystkich tych, którzy chcą w pogłębiony sposób doskonalić komunikację z drugim człowiekiem, do tych którzy chcą przyjrzeć się sobie w relacjach z innymi i swoim reakcjom na określone zachowania i postawy u innych.
Jeśli poszukujesz odpowiedzi, co mógłbyś zrobić aby lepiej funkcjonować w życiu zawodowym i osobistym, jeśli chcesz lepiej poznać siebie, aby w sposób świadomy poszerzać zakres swoich możliwych reakcji na zachowania innych ludzi i w ten sposób kształtować komunikację – ten trening jest dla Ciebie.
Także jeśli próbujesz odpowiedzieć sobie na pytania dotyczące – wyboru dróg życiowych, podejmowania decyzji, tworzenia satysfakcjonujących związków, samodzielności zawodowej i życiowej, poprawiania relacji ja – inni, rozwoju swojej kariery, rodzicielstwa, doświadczania braku satysfakcji ze swojego życia, wypalenia i osamotnienia, lęków i napięć, innego rodzaju trudności związanych z funkcjonowaniem w świecie – na treningu poszerzysz swoją świadomość.
Lub jeśli zwyczajnie lubisz poznawać siebie i innych i chcesz stawać się człowiekiem bardziej świadomym – chcesz brać odpowiedzialność za swoje pełne, szczęśliwe i kreatywne życie wśród innych ludzi.
Trening prowadzony jest w konwencji Gestalt.
Prowadzący : Marek Szczęsny – Psychoterapeuta Gestalt, Terapeuta Ustawień Systemowych wg Berta Hellingera oraz Superwizor Pracy Socjalnej.
Jego pierwsze wybory zawodowe w ogóle nie związane były z pomaganiem ludziom, to od wielu lat, jednak ten obszar zawodowy jest jego głównym działaniem.
Tak, Marek w latach 1990 – 2003 był aktorem i dziennikarzem związanym z teatrami w Opolu, Łodzi i Zielonej Górze, a także rozgłośniami radiowymi: Polskie Radio Program 1, Program 3, Rozgłośnia Regionalna Radia Zachód w Zielonej Górze. Jest autorem książek: „Całkiem blisko…bajki trzy”, Wydawnictwo Kropka, Zielona Góra – 2002 oraz „Tertu – sprzedawca opowieści”, Wydawnictwo Aksjomat, Kraków – 2003.
Wcześniejsze doświadczenia zawodowe są dużym zapleczem do pracy z ludźmi. Swoje umiejętności Marek wykorzystuje podczas pracy indywidualnej, grupowej, podczas treningów interpersonalnych i są one bardzo przydatne.
Miejsce: Częstochowa, ul. Kiedrzyńska 17/2 (możliwość noclegu materacowego dla przyjezdnych)
Ilość uczestników: od 8 do 15 osób
Cena: 1050 zł. do 29.10.2021 r.
1200 zł. po 29.10.2021 r.
(wymagana rejestracja mailowa, a następnie przyjdzie informacja o sposobie płatności).
Płatne jednorazowo lub w dwóch ratach: zaliczka w kw. 500 zł., jej opłacenie spowoduje na wpisanie na listę uczestników, pozostała kwota płatna do 5.11.2021 r.
Kontakt:e-mail: e_krzak@interia.pl
tel. 887 074 580 (jeżeli nie odbieram telefonów to proszę o wysłanie wiadomości sms, oddzwonię)

Szczegóły

Start:
10 listopada - godz. 15:00
Koniec:
14 listopada - godz. 14:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/2978877322381339/

Miejsce wydarzenia

Centrum Psychoterapii i Rozwoju
ul. Wilsona 6
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/PsychoterapiaiRozwojDlaCiebie/