PIĄTEK - 10 LipiecSOBOTA - 11 LipiecNIEDZIELA - 12 Lipiec
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Trzy Majtki on-line

25 kwietnia - godz. 20:00 do 21:30

Zapraszamy na koncert on-line trójmiejskiego zespołu szantowego „Trzy Majtki”.

Zespół „Trzy Majtki” powstał w 1999 roku z potrzeby i chęci wspólnego grania, muzykowania, śpiewania. Szanty były naturalnym wyborem z powodu bliskości morza i pewnych, niespełnionych, ale stabilnych inklinacji żeglarskich.

Początkowo skład tworzyli: Edward Hańcza (git. klasyczna), Paweł Sokolski (git. akustyczna) i Witold Przyklęk (git. basowa). To była tylko zabawa, ale bardzo szybko pojawiła się okazja zagrania niewielkiego koncertu. Szantowisko udało się znakomicie, zebrani bawili się doskonale, a ponieważ zespół nie miał jeszcze wtedy nazwy ogłoszono konkurs. Tak powstały Trzy Majtki.

W składzie zespołu od 2003 roku jest też skrzypek. Rolę tą pełnili kolejno Łukasz Zięba, Justyna Lewandowska, Roman Chojnacki, a obecnie Łukasz Jabłoński.

Zespół cieszy się dużą popularnością. Regularnie koncertuje w Trójmieście, Łodzi i Warszawie. Na koncerty do Klipra, Contrasct Cafe, Keji czy Korsarza przychodzi liczna i bardzo zróżnicowana publiczność. Bawią się zarówno młodzi, jak i ci trochę starsi. Koncerty przyciągają świetną zabawą i luźną atmosferą.

Transmisja on-line na kanale Wirtualny Pub
Link do zbiórki podamy wkrótce.

#zostanzmuzyka

Szczegóły

Data:
25 kwietnia
Czas:
20:00 do 21:30
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/608452213094004/

Miejsce

ONLINE