PIĄTEK - 23 PaździernikaSOBOTA - 24 PaździernikaNIEDZIELA - 25 Października
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Tymex Boxing Night 13 – Hala Częstochowa

26 września - godz. 19:00

Po udanej gali w Pionkach, grupa Mariusza Grabowskiego Tymex Promotion oraz MB Promotion Mateusza Borka organizuje kolejne bokserskie wydarzenie! Wielkie emocje, boks na najwyższym poziomie i zacięte pojedynki – to wszystko już 26 września w Częstochowie podczas Tymex Boxing Night 13. W głównej walce zaprezentuje się Robert „Mr. KO” Parzęczewski! Tymex Boxing Night 13 bilety już w sprzedaży.

Tymex Boxing Night 13 zawodnicy

W rankingu jednej z największych federacji WBO Robert Parzęczewski (25-1, 16 KO) zajmuje siódme miejsce w wadze półciężkiej. Częstochowianin ostatnie walki toczył w super średniej i z tą kategorią wiąże swą sportową przyszłość.

W Częstochowie boksować będą także m.in. Łukasz Wierzbicki (18-1, 7 KO), Sebastian Ślusarczyk (8-0, 5 KO), Michał Leśniak (12-1-1, 3 KO), Laura Grzyb (2-0) i Kamil Kuździeń (2-0).

Wierzbicki wróci na ring po prawie rocznej przerwie i porażce z Louisem Greenem. W pojedynku w kategorii półśredniej Michał Leśniak (12-1-1) zmierzy się z Miroslavem Serbanem (12-4), zaś w starciu w limicie dywizji junior ciężkiej Krzysztof Twardowski (8-2) skrzyżuje rękawice z Piotrem Podłuckim (6-4). Będzie to drugie starcie walecznych Polaków.

W Częstochowie podczas gali Tymex Boxing Night 13 kolejną zawodową walkę stoczy Laura Grzyb. Rywalką polskiej pięściarki będzie Monica Gentili, która w przeszłości przegrała na punkty z Ewą Brodnicką i Saszą Sidorenko.

Termin ostatniego wydarzenia z dostępnymi biletami: 2020-09-26

Szczegóły

Data:
26 września
Czas:
19:00
Strona internetowa:
https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/tymex-boxing-night

Miejsce

Hala Częstochowa
ul. Żużlowa 4
Częstochowa, śląskie 42-202 Polska
+ Google Map