PIĄTEK - 3 LutegoSOBOTA - 4 LutegoNIEDZIELA - 5 LutegoDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Uzdrawiająca Ceremonia Dźwięku

11 grudnia, 2022 - godz. 20:00

Zapraszam na Kryształową Uzdrawiającą Ceremonię Dźwięku, gdzie doświadczysz głębokiej transformacji, na wielu poziomach jak również znajdziesz przestrzeń na relaks i wyciszenie.
Wspólnie zanurzymy się w przestrzeni naszego serca, ciała i głębokiej obecność, przy wsparciu wysoko wibracyjnych częstotliwości, poszerzymy granice naszej świadomości i uruchomimy uzdrawiające pole miłości, informacji i świat.

Ceremonia dźwięku to nie tylko czas na relaks, to również przestrzeń na świadomą pracę z intencją, energią a także moment głębokiego oczyszczenia, na wielu poziomach oraz dostrojenie się do wysokich częstotliwości. Każda Ceremonia jest inna, wyjątkowa i tworzy ją energia grupy.

Zagrają dla Was magiczne instrumenty strojone w 432 hz misy kryształowe, harfa kryształowa, gong TamTam, gongi Fen, misy terapeutyczne, bębny szamańskie. kij deszczowy, grzechotki, sansula, tingsze gitara oraz shrutibox. Dźwięki tych instrumentów działają terapeutycznie, harmonizują, oczyszczają i dostrajają do pierwotnych wibracji zdrowia.
Podczas Ceremonii usłyszysz także mantry i pieśni, dodatkowo doświadczysz najwyższej jakości esencji eterycznych, które podwyższają nasze wibracje oraz świadomość.

Kryształowa Ceremonia Dźwięku to głęboki wielowymiarowy proces, pracujemy na polu fizycznym, mentalnym, energetycznym, emocjonalnym, eterycznym i duchowym. Wibracje przenikają wszystkie komórki naszego ciała, transmutując nasze DNA i budzą naszą duchową pamięć o tym kim tak naprawdę Jesteśmy.
Podczas Ceremonii mogą pojawić się różnego rodzaju odczucia oraz spontaniczne uzdrowotnienia a także wglądy i wizje. Energia podąża za uwagą – co zasilasz to wzmacniasz, siły uzdrawiające i samoregenerujące posiada każdy z nas wystarczy zanurzyć się w swoim wnętrzu, w przestrzeni swojego serca i oddać swoje troski źródłu. Dźwięki pomogą Ci zrelaksować ciało i umysł a poprzez prowadzoną medytację, głęboki oddech oraz uzdrawiające pieśni będziesz mieć możliwość przekierować swoją uwagę do centrum swojej Istoty.

kiedy : 11 listopada ( niedziela ) godz 20.00
gdzie : Stworzyciele Szczęśliwych Światów u. Rędzieńska 89 Częstochowa
koszt : 100 zł
czas : 1.5 -2 h

proszę o potwierdzenie obecności smsem ( proszę przesłać imię i nazwisko
z dopiskiem Ceremonia Dźwięku
tel . 607 886 988

Proszę o przybycie 10 min wcześniej, proszę zabrać mate, koc, poduszkę oraz wodę lub coś ciepłego do picia.

Kamilla Watral ( Adi Yantee ) : Medicine Women prekursorka i propagatorka muzykoterapii z wykorzystaniem mis kryształowych w Polsce. Bioenergoterapeutka, aromaterapeutka, masażystka, pieśniarka, malarka, nauczycielka Vedic Art, Nauczycielka Jogi Kundalini, Hatha Jogi i Medytacji . Autoryzowana uzdrowicielka rekonektywna Reconectiong Healing. Pracuje z dźwiękiem, ciałem, tańcem, ruchem i oddechem wykorzystując różne techniki terapeutyczne. Praktykuje i czerpie inspiracje z jogi kundalini, Qi Gong, oddychania holotropowego, oddychania metodą Wima Hofa , vipassany, medytacji, 5 rytmów. Prowadzi ceremonie dźwięku, ceremonie cacao, ceremonie żywiołów oraz autorskie warsztaty wokalne, muzykoterapeutyczne taneczne oraz warsztaty z jogą kundalini. Prowadzi i współtworzy kręgi kobiet oraz kręgi z Medycyną Matki Ziem. Twórczyni masażu AromaCrystal, który łączy refleksologię, aromaterapię, muzykoterapię oraz bioenergoterapie. Swoją intensywną podróż z uzdrawiającymi wibracjami rozpoczęła w 2012 roku do tej pory zagrała setki koncertów w Polsce i zagranicą. 

Szczegóły

Data:
11 grudnia, 2022
Godzina:
20:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/1342182983205203/

Miejsce wydarzenia

Stworzyciele Szczęśliwych Światów ul. Rędzieńska 89
ul. Rędzieńska 89, Częstochowa + Google Map