PIĄTEK - 27 StyczniaSOBOTA - 28 StyczniaNIEDZIELA - 29 StyczniaDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIAWOŚP CZĘSTOCHOWA 2023 PROGRAM
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Uzdrawianie poprzez oddech i wibracje dźwięków

17 grudnia, 2022 - godz. 18:00 do 21:00

Zapraszamy na warsztat, gdzie podróż odbędzie się poprzez dźwięk i oddech. Doświadczysz i odczujesz swoje ciało, ale także poczujesz drogę do uwolnienia napięć, zatrzymanych emocji czy przeżyć. Każdy ma swój wewnętrzny kompas, którym powinien się kierować, aby dokonywać dobrych wyborów i iść swoją drogą. W otuleniu dźwięków mis, zapachu palo santo i rytmie oddechu każdy z nas odnajdzie cząstkę siebie.

1. Powitanie, zapowiedź ogólnej intencji, przygotowanie intencji osobistych.
2. Palimy świece intencyjne, każdy w swojej intencji.
3. Wybieramy karty z przesłaniami, jest czas dla każdego aby połączył znaczenie karty ze swoją intencją.
4. Medytacja prowadzona, około 25-30 minut.
5. Sesja oddechowa breathflow (oddech transmodalny) 90-120 minut.
6. Po zakończeniu sesji terapeutyczne dźwięki mis kryształowych 10-15 minut.
7. Sharing – dzielenie się doświadczeniami, kto będzie miał ochotę.

Koszt spotkania 120 zł, zgłoszenie poprzez mail: przysobie.praktykaoddechu@gmail.com lub messenger

Prowadzące:
Żaneta Szecówka-Szczepanek – z wykształcenia jestem homeopatką i terapeutką, z wyboru duszy też malarką i podróżniczką. Prywatnie żoną, mamą dwóch córek i trzech kotów:)
Kocham życie. Uwielbiam spędzać czas w towarzystwie ludzi, cenię też czas spędzony sam na sam ze sobą.
W swojej pracy łączę homeopatię z wiedzą z zakresu totalnej biologii, która łączy występujące kiedyś emocje z aktualnymi dolegliwościami fizycznymi. Systematycznie doszkalam się z tego zakresu wiedzy. W wolnym czasie uwielbiam malować. W malarstwie odnalazłam pasję, która pozwala mi na powrót do źródła, harmonii i wysokich wibracji. Ogromne spełnienie dają mi medytacje, które prowadzę dla innych. Podczas takich warsztatów palimy świece intencyjne, wędrujemy poprzez meandry naszego umysłu aby w efekcie uzyskać pozytywną zmianę naszego postrzegania.
Anna Klim – droga rozwoju osobistego pokazuje mi nieustanną możliwość zmiany, i bardzo ludzki wymiar pracy nad sobą. Doświadczam życia z pełną pokorą i tym że bywa zmienne. Świadome oddychanie pomaga mi skupić się na sobie i zostać przy sobie, bez względu na wir lub zastój, w którym się obecnie znajduję. Jestem po własnej sześcioletniej terapii w nurcie Gestalt, co pomogło mi rozpoznać i uporządkować wiele ze swoich doświadczeń. Od czterech lat jestem na ścieżce Oddechu, która z każdym dniem niesie mnie dalej i pewniej.
Podczas sesji oddechowej pozostaję w kontakcie i czułej obecności do klienta. Wspieram proces, daję miejsce na jego wyłonienie i uznanie. Stoję zawsze za Prawdą. I to jest decyzja, z której nie ma odwrotu. Podobnie jak w Oddechu, Życiu, Miłości.
Uczestniczę w – Breathworker 2020-2023. Trening Praktyków Oddechu Transmodalnego w Instytucie Oddechu Michała Godlewskiego. To głęboka praca wewnętrzna, ale też sięgająca do uzdrawiającej przestrzeni nas wszystkich. Certyfikowany trener Pulsingu I i II stopnia (nauka pod kątem Katarzyny Gwiazdowskiej). Zawodowo jestem zaangażowana w pracę na rzecz trzeciego sektora, wsparcia osób wykluczonych społecznie. Z wykształcenia jestem polonistką i dziennikarką.

Zdjęcie w tle – autorka Żaneta Szecówka-Szczepanek

Szczegóły

Data:
17 grudnia, 2022
Godzina:
18:00 do 21:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/665160555146230/

Miejsce wydarzenia

Harmonia Ciała Częstochowa
Aleja Najświętszej Maryi Panny 12b/Piętro 4, 42-202 Częstochowa + Google Map