PIĄTEK - 7 MajaSOBOTA - 8 MajaNIEDZIELA - 9 Maja
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

W kobiecym gronie

08 marca - godz. 17:00 do 20:00

Zbliża się 8 marca, Dzień Kobiet, więc czas zacząć wielkie kobiece świętowanie! Chcesz w miłym, kreatywnym, roześmianym, kobiecym gronie spędzić czas w poniedziałkowe popołudnie? Poprzyglądać się sobie, porozmawiać, zrobić sobie, swojej przyjaciółce, mamie, siostrze prezent w tym wyjątkowym dniu? Zapraszam na spotkanie pt. ” W kobiecym gronie”. Będzie to niezwykłe spotkanie. Podczas którego będziemy rozmawiać o tym czego pragną kobiety, co nam w duszy gra, co nam sprawia przyjemność, o czym marzymy. Będzie to czas radości i wielu niespodzianek.
Prowadząca: Maja Wyremblewska- psycholog, psychoterapeuta, asystent psychodramy, właściciel i założyciel Pracowni Psychoterapii i Pracy z Ciałem.
Gość specjalny: Agata Zaskórska właścicielka Pracownia Nimrodel w której od lat z sukcesem zajmuje się zielarstwem, fitoterapią i fitorękodziełem. Podczas warsztatu przygotuje dla nas kobiece i zmysłowe niespodzianki i opowie o wpływie ziół na naszą kobiecość.
Kiedy: poniedziałek 8 marca 2021 godzina 17.00-20.00.
Gdzie: Pracownia Psychoterapii i Pracy z Ciałem Oto Ja, ul. Waszyngtona 33/2 Częstochowa.
Zapisy: pod numerem telefonu 663-633-698 ( najlepiej wyślijcie sms o treści: dzień kobiet, imię i nazwisko, odłownię, bo jak powadzę terapię, często nie mam jak odebrać).
Koszt: 120 zł.
Ilość miejsc mocno ograniczona. Zajęcia odbywają się zgodnie z zaleceniami reżimu sanitarnego

Szczegóły

Data:
08 marca
Czas:
17:00 do 20:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/710288582993603/

Miejsce

Pracownia Psychoterapii i Pracy z Ciałem
Częstochowa, ul. Waszyngtona 33/2 + Google Map