PIĄTEK - 15 StyczniaSOBOTA - 16 StyczniaNIEDZIELA - 17 Stycznia
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

W ten świąteczny czas – Czwartkowy Wieczór z Chórem

17 grudnia, 2020 - godz. 19:00

🎄 Święta Bożego Narodzenia to czas miłości i wspólnego przeżywania radości. Tak jest u nas, ale i na całym świecie, gdzie każdy znajduje choć chwilę by spotkać się ze swoimi bliskimi i życzyć wszystkiego co najlepsze. To czas kiedy pamiętamy o słabszych i kiedy pochylamy się nad losem innych chcąc pomagać i szerzyć dobro. To piękny czas, który najlepiej celebruje się przy dźwiękach równie pięknej muzyki.
✨ W naszym specjalnym świątecznym programie znajdą się pieśni i kolędy bożonarodzeniowych z całego świata. Podczas koncertu przeniesiemy się bowiem na moment do rozgrzanej Argentyny, poczujemy klimat amerykańskich, rozświetlonych lampkami, śnieżnych świąt w uwielbianych piosenkach, które niegdyś wykonywał Frank Sinatra, a dziś znamy z repertuaru wielu gwiazd choćby takich jak Michael Bublé. Podczas koncertu „W ten Świąteczny czas” zabierzemy Państwa również w podróż po naszej rodzimej ziemi prezentując kolędy, które wszyscy znamy, ale również i takie, które popularne są w konkretnych regionach Polski.
🎁 Usiądźmy przed telewizorami, komputerami, a nawet smartfonami i wspólnie poczujmy klimat Świąt – i choć w tym roku trudniej, uśmiechnijmy się, zaśpiewajmy razem, bo Bóg się rodzi, a kolęda rozpala serca w tę Świętą Noc.
1️7️ grudnia o 19:00 zapraszamy na Czwartkowy Wieczór z Chórem online 🙂 🎅 na kanale Youtube Filharmonii Częstochowskiej im. Bronisława Hubermana
Zaprezentujemy się w różnych składach – mniejszych, większych, klasycznych – będzie interesująco!

Szczegóły

Data:
17 grudnia, 2020
Czas:
19:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1035200746890944/

Organizator

Filharmonia Częstochowska
Strona internetowa:
https://www.filharmonia.com.pl

Miejsce

ONLINE