PIĄTEK - 3 LutegoSOBOTA - 4 LutegoNIEDZIELA - 5 LutegoDZISIAJNADCHODZĄCE WYDARZENIA
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztat Jogi Kundalini z Kasią Bartoszczyk. SERCE TWÓJ KOMPAS.

26 listopada, 2022 - godz. 10:00 do 16:00

Zapraszamy Was na unikatowy warsztat JOGI KUNDALINI na którym nauczymy się nawigacji w Wewnętrznym Krajobrazie.

Znajdują się tam niezwykłe krainy, jeszcze nieodkryte. Miejsca mocy, miejsca inspiracji, miejsca niespożytych zasobów energii i chęci. Serce, gdy jest odważne, poniesie Cię na wyżyny. Odnajdziesz Krainę Dobrego Samopoczucia, poczujesz obfitość darów i moc możliwości. Wszystko to dające spełnienie i radość z bycia i współtworzenia.

Jak wiele z nas zagubiło się w meandrach codzienności, odbija się od ściany do ściany w pustce, marazmie, częstokroć w wycieńczeniu i strachu?

Na tym warsztacie odkryjesz RASA, esencję Duszy, soczyste i płodne wody kreacji. Posmakujesz nektaru błogości i spokoju. Odnajdziesz wytchnienie, złapiesz oddech.

Kasia Bartoszczyk połączy dla Nas:

-krije i medytacje Jogi Kundalini,
-„wolny”, ekspansywny ruch i taniec (elementy Shakti Dance, Yogi Tańca, Liberation Through Movement oraz Taniec Gaga),
– otwierający na doznania mistyczne oddech (pranayama),
– uwalnianie emocji wg Hawkinsa- praca ze zmysłami duszy,
– medytację i relaksację prowadzoną.

Zapraszamy wszystkich, dla których ważne jest świadome i samo-dzielne życie. Kroczenie swoją drogą kierując się kompasem serca.

Kiedy?
26.11.2022 w godz. 10:00- 16:00

Gdzie?
Sati Studio, ul. Spadek 9 (wejście od ulicy Koziej) Częstochowa

Bilety w cenie 269 zł

Podczas warsztatu przewidziana jest przerwa lunchowa (proponujemy aby razem wybrać się do pobliskiej knajpki. Lunch we własnym zakresie)

O prowadzącej:

Trudno mi o sobie pisać bo ciągle się zmieniam. Staram się żyć dobrze, godnie i swobodnie. Wiele lat temu odkryłam Jogę Kundalini w trudnym dla siebie okresie życia. Pomogła mi bardzo. Zafascynowała mnie jej magia, moc i kompleksowość. Moja podróż z nią ciągle trwa i jest coraz ciekawsza! Od kilkunastu lat uczę i wspieram innych na drodze rozwoju.Cały czas uczę się i rozwijam. Uczę poprzez pryzmat własnego życia. Kilkanaście lat na emigracji, praca w korporacji, przeprowadzki, zdrowotne upadki i wzloty i interpersonalne wyzwania wzmocniły moją relację z Duszą. Moi Nauczyciele; Dzieci, Mąż, Bliscy i Dalsi- pomagają mi odzierać się z masek i stawać do Życia w czystości, klarowności, gotowości i godności.
Rdzeniem warsztatu będzie Joga Kundalini.

Joga Kundalini to Joga Świadomości. Joga to unia. Unia Ciebie z Boskością. Pomaga łączyć Ciało, Umysł i Ducha aby ewoluować i rozwijać się zgodnie ze swoim przeznaczeniem. To też joga terapeutyczna. Szybko usuwa blokady pomagając nam rozbudzić energię Kundalini- energię Czystego Potencjału, energię możliwości. Jest ona jogą pełną wzięku i alchemii ale także pełną wyzwań w konfrontowaniu się z własnym Ego. Praktyka jest mocno duchowa i cielesna. Umysł dostraja się do wymagań podczas praktyki. Praktyka zawiera w sobie asany (pozycje ciała), mantry, medytacje, mudry (specyficzne ułożenie dłoni) , pranayamę (techniki oddechowe) a to wszystko składa się na kriję. Krija to unikalna sekwencja elementów w celu wywołania konkretnych konsekwencji. Aby praktykować nie trzeba mieć wcześniejszego doświadczenia. Najlepiej praktykuję się pod przewodnictwem nauczyciela.

Serdecznie zapraszamy

Szczegóły

Data:
26 listopada, 2022
Godzina:
10:00 do 16:00
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/432804019005779/

Miejsce wydarzenia

Sati Studio
ul.Spadek 9, 42-202 Częstochowa + Google Map