PIĄTEK - 1 PaździernikaSOBOTA - 2 PaździernikaNIEDZIELA - 3 Października
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Warsztat: „Pomasuj mi stópki Mamo, Tato”

09 października - godz. 10:00 do 13:00

Refleksologia to bezinwazyjna metoda wspomagania leczenia poprzez rozpracowanie stóp i dłoni. Chcę Wam pokazać „domowy” sposób radzenia sobie z różnymi dolegliwościami poprzez masaż na stópkach Waszych dzieci. Temperatura, kaszel, ból brzuszka i inne takie niedomagania to tylko niektóre dolegliwości, z którymi refleksologia sobie świetnie poradzi. Wy jako rodzice , możecie uczestniczyć w powrocie do zdrowia Waszego dziecka. Każdy może się nauczyć refleksologii, która pomaga i działa kojąco na schorowane ciało. Przyjdź ze swoim dzieckiem i pokaż jego stópki 👣.
Prowadząca: Wioletta Szojda, refleksolog.
Od lat zajmuje się refleksologią, fizjoterapią i promocja zdrowia. Pracując w różnych placówkach medycznych zauważyłam, iż niestety patrzy się tam na człowieka tylko pod względem danego schorzenia. Zapomina się o duszy, emocjach, o całym wnętrzu, a to właśnie tam choroba ma swój początek. I tak oto znalazłam bardzo dobry sposób na połączenie mojej wiedzy i fizjoterapeutycznej, wiedzy o emocjach zapisanych w ciele z refleksologią. Obecnie oprócz szkoleń z zakresu refleksologii prowadzę swoją prywatną praktykę w Cieszynie i tam rozwijam moja ponad 18 letnią przygodę z refleksologią.
Czas: 9 października 2021 (sobota), godz. od 10 do 13.
Koszt: 150 zł.
Miejsce: Pracownia Psychoterapii i Pracy z Ciałem „Oto Ja”
ul. Waszyngtona 33/2,
42-200 Częstochowa.
#pracowniapsychoterapiiipracyzcialem #psychoterapia #refleksologia #pomasujmistopki #terapiaczestochowa #refleksolog #refleksologiawiolettaszojda #majawyremblewskapsycholog #mama #dziecko #warsztatdlarodziców #refleksologiadzieci #spotkanie #dzieci #rodzice #pomocdzieciom #zdrowiedziecka

Szczegóły

Data:
09 października
Czas:
10:00 do 13:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1008252126667678/

Miejsce

Pracownia Psychoterapii i Pracy z Ciałem
Częstochowa, ul. Waszyngtona 33/2 + Google Map