PIĄTEK - 10 GrudniaSOBOTA - 11 GrudniaNIEDZIELA - 12 GrudniaPROPOZYCJE SYLWESTROWE
  • Polska Noc Kabaretowa – Hala sportowa Częstochowa 07.10.2022
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Warsztat pracy ze snami

04 grudnia - godz. 09:00 do 13:00

Warsztat Pracy ze snami, jest skierowany dla wszystkich osób zainteresowanych rozwojem, poznawaniem siebie, zgłębianiem tego co nieuświadomione i poszukiwaniem zmiany poprzez różnorodne techniki pracy psychologicznej i terapeutycznej.
Od bardzo dawna ludzie zastanawiali się nad istotą snu, nad tym co chce nam przekazać i czy chce coś przekazać.
Najcenniejsze jest odkrywanie „tylko Twojego znaczenia” danego snu. Sen jest bowiem częścią Ciebie, to jest Twój sen, Twoja nieświadomość we śnie do Ciebie przemawia. We śnie Ty mówisz do siebie.
Podczas warsztatu przyjrzymy się znaczeniu i funkcji snów w naszym życiu. Poznamy jedną z technik pracy ze snem, zainspirowaną psychoterapią Gestalt. Sięgniemy też do C. G. Junga. Odkryjemy jak rozszyfrowywać i wykorzystywać symbolikę płynącą z naszej nieświadomości, by wspomagać siebie w codziennym życiu, doświadczanych problemach, konfliktach.
Sen jest najbardziej spontanicznym wyrazem ludzkiej egzystencji. Jest przekazem i wiadomością, jak śniący powinien ustosunkować się do własnego życia. Jego funkcją jest wypełnianie luk oraz wspieranie organizmu w procesie samoregulacji. Każda część marzenia sennego wyraża konkretny, wyprojektowany i wyparty aspekt osobowości.
Jeżeli chcesz poznać ukryte w Twoich snach przesłanie czy ukryte pragnienia. Jeżeli chcesz odkryć swój potencjał, energię i cele. To ten warsztat jest dla Ciebie.
Prowadząca: Eliza Krzak, psychoterapeutka Gestalt w trakcie certyfikacji, ukończyła czteroletnie szkolenie w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie, pedagożka, certyfikowana specjalistka ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie PARPA. Prowadzi głównie psychoterapię indywidualną oraz warsztaty.. Pracuje z osobami będącymi w trudnych sytuacjach życiowych, przeżywających kryzys, doświadczających przemocy w różnej formie. Z osobami mającymi trudności w relacjach z innymi ludźmi oraz chcących lepiej zrozumieć siebie i swój sposób funkcjonowania, poszukujących rozwoju i zmiany, chcących świadomie podejmować decyzje.
Zaintrygowana snami i tym co chce nam przekazać nieświadomość systematycznie pogłębia swoją wiedzę w zakresie pracy ze snami.
KIEDY: 4 grudnia godz. 09.00-12.00
GDZIE: Centrum Psychoterapii i Rozwoju „Dla Ciebie”, Częstochowa ul. Kiedrzyńska 17/2 (parter)
CENA: 150 zł
(wpłata na konto: 59 1680 0023 0000 0008 8707 4580
lub osobiście (po wcześniejszym umówieniu)
W przypadku rezygnacji na 10 dni przed wydarzeniem (tj. 24.11.2021) zwrot całej kwoty wpłaconej, po tym terminie zwrot 50 % wpłaconej kwoty. W przypadku odwołania wydarzenia zwrot całej kwoty.
Zgłoszenia i szczegółowe informacje :
– Eliza Krzak, tel. 887 074 580 (tel. lub sms)
O udziale decyduje kolejność zapisów i dokonanie opłaty. 

Szczegóły

Data:
04 grudnia
Godzina:
09:00 do 13:00
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/229275499267727/

Miejsce wydarzenia

Centrum Psychoterapii i Rozwoju
ul. Wilsona 6
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/PsychoterapiaiRozwojDlaCiebie/