Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Warsztat Ustawień Systemowych w Częstochowie

03 listopada - godz. 09:30 do 18:30

Z radością w sercu zapraszam Cię na Warsztat Ustawień Systemowych – „uStaw się do Życia w zgodzie z Twoją Duszą” w Częstochowie
w niedzielę, 3.11.2019 godz. 9:30-18:30
Są miejsca na własną pracę ustawieniową ale i miejsca jako obserwator/reprezentant. Samo uczestniczenie w ustawieniach przyczynia się do głębokich zmian. Pracuję także z całą grupą za pomocą ćwiczeń w parach i medytacji.
Pracą ustawieniową wspieram Życie w zgodzie z własną Duszą. Wspieram otwartość i gotowość, aby zwrócić się ku sobie i własnemu życiu, własnemu przeznaczeniu i własnemu powołaniu, aby zwrócić się ku temu ruchowi, który wychodzi z przyszłosci nam na przeciw wraz wszystkim tym, co Życie ma nam do zaoferowania.
Każdy Twój temat bedzie właściwy z którym przybędziesz. Ta przestrzeń szykuje się już wraz z potrzebą zmian aby doświadczać nowych możliwości i otworzyć się na pełnię Życia, Zdrowia i Radości w rezonansie z własną Duszą. Głębiej przygladamy się przeszłości tylko wtedy, gdy to naszej przyszłości służy.
Intensywne ćwiczenia pozwolą nam szczególnie doświadczyć tematu przepływu życia, przyjmowania naszego życia do serca, wdzięczności za ten dar Życia, który otrzymaliśmy właśnie poprzez naszą Mamę i naszego Tatę, bycie zasilanym u źródła oraz ruszenie własnym tempem własną ścieżką ku temu co na nas czeka. Być napełnionym, aby np. nasze dzieci mogły i chciały z nas czerpać.
Tematem Twojego własnego ustawienia może być każda sytuacja zyciowa lub relacja np. z Rodzicami, z partnerem, z dziećmi, z zakresu pracy oraz Twojej drogi do osobistego sukcesu w prywatnym i zawodowym życiu. Nie tylko te wewnętrzne aspekty jak życzliwość, miłość i szacunek do samego siebie, ale także nasze zdrowie może być tematem ustawień wraz z zapytaniem, co stoi na przeszkodzie ku naszemu zdrowiu lub naszemu zdrowemu odżywianiu i jak nie wpadać ponownie w stare nawyki pomimo wszelkich starań.
Koszt udzialu z własnym ustwieniem i ćwiczeniami: 100 Euro
Koszt udziału jako obserwator/reprezentant i udział w ćwiczeniach:
50 Euro
Rezerwacja miejsca: 50 / 25 Euro jako zaliczka przelewem przez paypal lub z konta walutowego w Euro. Pozostala kwota płatna na miejscu lub przed warsztatem przez paypal lub z konta walutowego.
Planuję dwie krótsze przerwy na herbatę, wodę i owoce oraz godzinna przerwe obiadowa we wlasnym zakresie.
Zapisy: przez Facebook-Messenger, na E-Mail: info@katharina-schaefer.com lub 0049 152 345 06 916
Serdecznie pozdrawiam,
Kasia Schäfer
O mnie: Mam 43 lata, urodziłam sie w Brzegu Dolnym i mieszkam od 30 lat w Niemczech. Jestem mężatką i mamą trójki dzieci. Ustawienia Rodzin towarzyszą mi od 2000 roku. Uczyłam się na tej drodze u wielu wspaniałych nauczycieli. Szkołę Nowych Ustawień Systemowych ukończyłam u Wolfganga Deussera i od wielu lat biorę regularnie udział w warsztatach i superwizjach w jego Instytucie Nowych Ustawień Systemowych w Darmstadt. Pracuję w zakresie ochrony danych osobowych oraz jako mediator w DB Cargo AG w Mainz/Niemcy a także prowadzę Warsztaty Ustawień Systemowych we własnej Pracowni Serca w Mainz. Maluję Mandale na kamieniach i prowadzę warsztaty malowania Mandali dla Duszy.
W sobote, 2.11.2019 poprowadzę od godz. 11 do 14 MANDALA WORKSHOP czyli malowanie osobistej Mandali, na który Was także serdecznie zapraszam. Otwiera on przestrzeń do pięknych zmian. LINK DO WYDARZENIA:

Szczegóły

Data:
03 listopada
Czas:
09:30 do 18:30
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/events/1615124738623321/

Miejsce

Centrum Psychoterapii i Rozwoju
ul. Wilsona 6
Częstochowa, śląskie 42-200 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/PsychoterapiaiRozwojDlaCiebie/